خانه / مشاور کودک / مشاور کودک در پیران شهر

مشاور کودک در پیران شهر

مشاور کودک در پیران شهر

مشاور کودک در پیران شهر :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

کودکان در هر دوره ای نیاز به توجه و مراقبت بالایی دارند. ذهن آن ها پر از پرسش های بی پاسخ هست و وقتی احساس می کنند که می توانند از پدر یا مادر خود سوالی بپرسند شروع می کنند به پرسیدن انواع و اقسام سوالات کوچک و بزرگ و ممکن است از یک جایی به بعد دیگر پدی و مادر توانایی پاسخ گویی را نداشته باشند. در این هنگام بهتر است که با ملایمت و بدون به کار گیری خشونت با کودک خود صحبت کرده تا سوالاتش را برای وقت دیگری بگذارند.

زندگی با کودکان و بزرگ کردن ان ها مقوله ای است که در کنار شادی ها و نشاط هایش بسیار حساس و دشوار بوده و تا زمانی که شما احساس می کنید که حوصله و آمادگی لازم را برای یک کودک ندارید پس بچه دار نشوید و آن کودک را بیهوده به دنیا نیاورید و باعث بدبختی اش نشوید. بسیاری از کودکان هستند که از همین سنین پایین خود به علت نبود توانایی مالی در خانواده شروع به کار می کنند و این برای هر فردی ناراحت کننده است. پس مراقب این جور مسائل و مشکلات نیز باشید.

ویژگی های یک مشاور کودک خوب

یک مشاور کودک علاوه بر داشتن اطلاعات و اگاهی های مورد نظر و همچنین تجربه ی بالا باید راه ارتباط با کودکان را به خوبی بلد باشد و بتواند با ان ها ارتباطی برقرار کند که کودک در حضور او احساس راحتی کرده و مشکلات خود را به راحتی بتواند بیان نماید. کودکان روحیات بسیار حساسی دارند و یک مشاور کودک ابتدا باید با یک پیش زمینه از اخلاق ها و رفتار های کودک یک جلسه ی فردی را برگذار نماید.

ابتدا از والدین کودک مورد نظر درباره ی ویژگی های کودک پرسش نماید و بعد از دریافت  اطلاعاتی از والدین کودک یک جلسه ی فردی را با کودک برگذار نماید. در جلسه ی فردی نیز به گونه ای رفتار کند و حرف بزند که کودک او را به عنوان دوست نزدیک خود در نظر گرفته و مشکلاتش را بازگو نماید. سپس متناسب با هر مشکل راهکار هایی در اختیار وایدین قرار دهد تا به کمک آن ها به حل مشکلات کودک خود کمک نموده و به رشد و تربیت سالم او بپردازند.

تربیت درست و صحیح کودکان چه فوایدی دارد؟

از مهم ترین و بارز ترین نتیجه های یک تربیت سالم آن است که در آینده فرزند شما یک فرد موفق در جامعه می شود و باعث افتخار پدر و مادرش است و در زندگی خودش و تربیت فرزندانش نیز موفق عمل می کند. یک کودکی که در خانواده ی خوبی بزرگ شده باشد و از نظر علمی عقلی و فرهنگی رفتار های خوبی داشته باشد در آینده بسیار موفق تر کسی است که در خانواده ی درستی رشد نکرده باشد.

سعی کنید کودکان خود را نیز عقده ای به بار نیاورید چرا که این بدترین تاثیری است که در آینده ی آن کودک ممکن است پیش بیاید و تمام افراد از یک فرد عقده و حسود دوری می کنند و او تنها می ماند. کودکی که به طور سالم تربیت شود کم تر در معرض آسیب های اجتماعی مختلف قرار می گیرد.

چگونگی پیدا کردن یک مشاور کودک خوب

شما می توانید با مراجعه به سایت های مختلف و یا حتی مطالعه ی منایع مختلف و پرسش از افراد اگاه در این زمینه یک مشاور کودک خوب و مناسب پیدا نمایید چرا که این مسئله بسیار مهم است و یک مشاور چه خوب باشد و چه بد تاثیراتش را خود شما خواهید دید و روی کودکان شما هم تاثیرش را می گذارد.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد