خانه / مشاور کودک / مشاور کودک در بوکان

مشاور کودک در بوکان

مشاور کودک در بوکان

مشاور کودک در بوکان :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

کودکان بهترین و ارزشمند ترین سرمایه های یک پدر و مادر می باشند. آنها با خودشان شادی و نشاط را برای خانواده ها به ارمغان می آورند. با آمدنشان بسیاری از مشکلات را از بین می برند. یک پدر و مادر یکه با یک دیگر اختلافاتی را دارند با وجود داشتن کودک و به خاطر او سعی می کنند روی خیلی از اختلافات سر پوش بگذارند. آنها با وجود کودکانشان ازخود گذشتگی و مدارا در زندگی را اموزش می بینند.

پس کودکان نقش ویژه ای را در خانواده ها ایفا می کنند. کودکان یک سری اختلاقیات و روحیات متفاوتی را دارند که والدین باید بتوانند انها را به خوبی شناسایی کنند. کودکان به علت ترس همیشگی از والدین خود از بیان بسیاری از مسائل خود در حضور والدین سر باز می زنند و سراغ افرادی می روند که آگاهی ان ها هم در حد خودشان است. شما باید در این زمینه به کودک خود نزدیک بشوید و بگذارید که کودک در حضور شما احساس راحتی کند و نگذارید مسائل خود را پیش هر کسی بیان نماید.

چگونگی الگو برداری کودکان

یکی از بارز ترین ویژگی هایی که در هر کودکی دیده می شود آن است که تمام کودکان علاقه مند به الگو برداری بسیاری هستند. دوستدارند کار های مختلفی را تجربه کنند. آن ها معمولا از نزدیک ترین افراد به خود الگو برداری میکنند. ان ها معمولا پدر و مادر خود را به عنوان یک نمونه برای الگو گرفتن از ان ها انتخاب می کنند. پس مراقب رفتار ها و حرف های خود در حضور کودکان خود باشید.

آن ها نیز توانایی حفظ بسیاری از رفتار های شما را دارند. اگر شما یک کاری را در حضور او انجام داده باشید و خودتان به یاد نیاورید به موقعش کودکتان ان کار را به شما یاد آوری می کند. پس مراقب تمام این کار ها باشید. خود را کنترل نمایید و هر حرفی را جلوی کودک خود نزنید.

راهکار هایی برای کنترل کودکان

شما برای کنترل کودکان خود ابتدا نیاز دارید که بتوانید خودتان را کنترل کنید. کترل خود به چه معناست؟ به این معناست که شما بتوانید خشم خود را کنترل نمایید. نه تنها خشم بلکه بسیاری دیگر از رفتار های خود را قادر باشید که کنترل کنید. شما نه خیلی محبت باید نشان دهید و نه خیلی خشونت. هر دوی ان ها امکان دارد نتیجه ای عکس داشته باشد و باید حد اعتدال را در مقابل کودک خود رعایت نمایید.

حال می رویم سراغ کنترل کردن کودکان. شما باید بتوانید کودکان خود را و رفتار ها و اخلاق های او را کنترل نمایید. به او تذکر دهید که چه رفتاری مناسب سنش است و چه رفتاری مناسب سن او نمی باشد. بسیاری از حرف هایی را که می زند نیز به او متذکر شوید که کدام یک از ان ها  بیانش درست و کدام یک از ان ها بیانش اشتباه است. تمام این کار ها را انجام دهید تا کودک سالم تری را بتوانید تربیت نمایید.

چه زمانی برای مراجعه به یک مشاور کودک مناسب می باشد؟

شما زمانی می توانید به یک مشاور کودک خوب مراجعه نمایید که دیگر نتوانید خودتان کودکتان را کنترل نمایید و رفتار های او بدتر شده و شما را به عنوان یه هم راز و هم دل نمی شناسد. همچنین زمان های دیگر نیز می توانید به یک مشاور کودک مراجعه کنید اما در آن زمان خاص حتما مراجعه نمایید و از کمک ها و راهنمایی های او بهره مند شوید. مشاور کودک نیز با برگذاری جلسات مختلف بین شما و بین کودکتان به صورت فردی می تواند به حل مشکلاتتان نیز کمک کند.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد