خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در گناوه

مشاوره کودک در گناوه

مشاوره کودک در گناوه

مشاوره کودک در گناوه :

بهترین مشاور کودک – مشاوره کودک و نوجوان – مشاوره تلفنی تربیت کودک – مشاوره تربیت کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

مشاوره و روانشناسی کودک با توجه که شرایط سنی و حساسیت کودک از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است توجه ویژه ای به آن شود. اهمیت این موضوع به این دلیل است که به دلیل شرایط سنی در دوران کودکی معمولا با مشکلات خاصی روترو هستند که با کمک روانشناسان خوب و مجرب قادرند به سلامت از این دوره بحرانی عبور کنند.

بنابراین با توجه به توصیحات بالا باید گفت تربیت کودکان و روانشناسی آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پرورش درست کودک تاثیر زیادی در دوران نوجوانی و بزرگ سالی دارد. لذا باید درباره روش تربیت کودک و راه های تربیت صحیح اطلاعات کافی در اختیار والدین قرار گیرد.

مشاوره کودک

مشاوره کودک جهت بر طرف کردن مشکلات روحی و روانی کودکار اهمیت بسیار زیادی دارد. در جامعه کنونی بیشتر کودکان به دلیل مشکلاتی که در زندگی ها وجود دارد، دچار مشکلات روحی و عاطفی  زیادی دارند. این موضوع همه زندگی کودکان را درگیر کرده باعث ناهنجاری های رفتاری و در بعضی مواقع حتی احساس نفرت می شود.

اینها همه دلایلی هستند که امروزه علم روانشناسیو به خصوص روانشناسی کودک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورتی که شما در خانواده خودکودکی دارید که مدت زیادی است که از مشکل خاصی رنج می برد، باید حتما با یک مشاور کودک خوب و مجرب کمک بگیرید تا هر چه زودتر به مشکلات او رسیدگی کنید.

مشاورین کودک علاوه بر حل مشکلات روحی و ذهنی کودکان، قادر است در باره مسائل دیگری نظیر بد غذایی، اختلال خواب، پرخاشگری . . .  والدین را یاری کند.

آیا کمک گرفتن از مشاورین کودک در تربیت فرزند ضروری است؟

بسیاری از والدین این سوال را مطرح می کنند که آیا کمک گرفتن از مشاورین کودک در تربیت فرزند ضروری است؟ در پاسخ به این افرد باید گفت، بعضی از والدین بادیدن رفتارهای نادرست و حتی نا به هنجار فرزندان خود، آن را رفتاری کاملا طبیعی می دانند و وانمود می کنند رفتاری کودکانه است و با بزرگتر شدن کودک برطرف می شود. این در حالی است که احتمال برطرف شدن این مشکلات کم بوده و در صورت درمان شدن در بزرگسالی فرد دچار مشکلات عمیق تر و غیر قابل حل شود.

مثلا پرخاشگری کودک را در نظر بگیرید. در صورتی که درمان نشود و این مشکلادر بزرگسالی بیشتر و بیشتر شده و ممکن است با خود آزاری، آزار و اذیت دیگران و یا حتی مشکلات بدتر مانند قتل و  . . . شود.بنابر این زمانی که رفتاری نادرست در فرزند خود مشاهده کردید بدمن هیچ گونه نگرانی و یا سو گیری در اسرع وقت با مشاور کودک کماس گرفته و برای درمان درست و اصولی فرزند خود اقدام نمایید.

مطمئن باشید که مشاوران با توجه به تحصیلات و تخصصی که دارند به راحتی می توانند با فرزندتان ارتباط برقرا کنند. و و به بهترین روش و کمترین زمان آنها را درمان می کنند. اما اگر در جهت درمان کودکان اقدامی نشود این رفتار در بزرگسالی حادتر شدهو به صورت یک عارضه روانی بروز می کند.

چگونه کودک شاد داشته باشیم؟

سوال ها این است که چگونه می توانیم کودکی شاد داشته باشیم؟ بعضی از کودکان خواسته یا ناخواسته و با توجه به شرایط زندگی در جوامع پیشرفته دچار مشکلات و معضلاتی می شومد که تنها با کمک گرفتن درست و به موقع از یک روانشناس و یا گاهی اوقات روانپزشک تشخیص و درمان آن امکان پذیر می باشد. ما برای داشتن کودکی شاد اول باید مشملات و اختلالات کودکان را بشناسیم و سپس در درجهت درمان به موقع آن اقدام کنیم.

این مشکلات عبارت است از:

خجالتی بودن، اختلالات دفع، تیک، اختلالات یادگیری، اضطراب، بیش فعالی، ترس، افسردگی،شب ادراری، انزواطلبی و . . .

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد