خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در کامیاران

مشاوره کودک در کامیاران

مشاوره کودک در کامیاران

مشاوره کودک در کامیاران :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

در جامعه امروز مشاوره برای کودکان از مهمترین بخش های روان درمانی و روانشناسی است، زیرا دیگر اکثر والدین با توجه به تکنولوژی های بروز و بسیار پیشرفته قادر به تربیت صحیح و مطلوب فرزندان خود به تنهایی نیستند. از طرفی کودک ها روحی بسیار لطیف دارند و در سنین پایین انعطاف افکاری بالایی دارند و آماده پذیرش معلومات و قوانین زندگی هستند که باید به این نکته توجه داشت که برای تربیت مطلوب فرزندان باید بهترین روش ها و تکنیک ها را بلد باشیم تا تاثیر بهتری داشته باشد که البته دانستند تکنیک ها  روش های موثر برای تمامی خانواده ها امری غیرممکن است و درصد پایینی از والدین می توانند این امر را انجام دهند و درواقع اینجاست که مشاور کودک حضور بسیار مؤثر خود را نشان می دهد و میزان تأثیر خود را آشکار می کند .

روش کار مشاوره کودک

والدین با تربیت کودکان که همان آموزش اصول و رفتار ها و افکار مطلوبشان به کودک خود است درواقع در حال ثبت خوی و خصلت کودک خود هستند که این امر بدیهی است که خصلت مطلوب باید اصول قواعد مطلوب را دارا باشد . مشاور کودک تمامی اصول و افکار و رفتار های مطلوب شما و ایده آل هایتان برای فرزندانتان شناسایی میکند و با روش های بسیار مفید سعی می کند تا کودکتان را آنگونه که میخواهید شکل دهید یا تربیت کنید و در مواجهه با مشکلات بهتر از هر کس دیگر می تواند با حداقل ترین زیان یا بعضا بدون هیچ زیانی فرزند شما را از بحران خارج کند. درواقع خصلت مطلوب و ایده آل شما برای فرزندانتان با کمک مشاور کودک بهتر به فرزندتان تعلیم داده می شود و فرزند شما به ایده آل های شما نزدیکتر می شود.

مسائلی که برای آنها باید حتما به مشاور کودک مراجعه کرد

توصیه همه روانشناس ها و دکتر ها این است که از همان ابتدای تربیت فرزندان نزد مشاور کودک رفته نه صرفا برای موضوعات خاص تا به قولی پیشگیری قبل از درمان انجام شود اما موضوعات حیاتی که حتما باید به مشاور کودک مراجعه بشود موارد زیر است

موضوعات مهم و حیاتی

_ فرزند شما دچار بحران احساسی شدید است

_ حالاتی مانند افسردگی ، استرس ، عصبی بودن ، پرخاشگری و … را در او مشاهده می کنید.

_ حادثه ای سخت و تأثیر گذار برای او اتفاق افتاده است

_ مورد سوء استفاده قرار گرفته است مثلا: جنسی ، عاطفی  یا …

_ خانواده شما دشار تشنج استو کودک شما در محیط نا آرامی قرار دارد

_ در خانواده شما فردی دچار اعتیاد بوده یا هست یا حتی به اعتیاد فرزند خود مشکوک هستید

_ مهمتر از همه طلاق والدین کودک

مشاور کودک با شما تا حل نهایی مشکلات کودکتان

کودکان بیشتر از افراد عادی و بزرگتر ها به مسائل روحی و افکاری اهمیت می دهند به همین علت در مشکلات و مسائل واکنش های بیشتری به نسبت بزرگتر ها از خودشان نشان می دهند و روح و روان آنها نیز بیشتر بیمار می شود و ترمیم آن بیمار بسیار سخت و برای والدین بدون دانش کافی و تجربه تقریبا غیر ممکن است.

در اینجا مشاور کودک واقعا تأثیر گذار ترین فرد می تواند باشد که با روش های کاملا اصولی و فراگرفته می تواند کودک شما را از منجلاب مساعل و مشکلات خارج کند و بیماری روحی او را قبل از ریشه دار شدن بر طرف کند و تا آخر مسیر درمان کئدک شما هم پای شما و خانواده تان است. مشاور کودک آرامش روحی کودک شما و بعد از آن خود شما را فراهم می کند و احساس امنیت را بار دیگر برای کودکتان و خانواده تان فراهم میکند و تا آخر این مسیر شما را همراهی می کند

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد