خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در کاشان

مشاوره کودک در کاشان

مشاوره کودک در کاشان

مشاوره کودک در کاشان :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

همه خانواده دوست دارند که صاحب فرزند شوند و با داشتن فرزند نشاط زیادی را در خانه و خانواده شان وارد کنند. اما بحثی که در این میان بسیار اهمیت دارد طرز رفتار و تربیت درست با فرزندان است که خیلی بیش تر از به دنیا آوردن یک فرزند اهمیت دارد. بسیاری از والدین با این که فرزند شان در سنین حساسی وجود دارد هنوز هم نمی دانند که چگونه باید با او رفتار کنند تا بهترین و شایسته ترین ها را به او آموزش دهند.

مشاوره کودک در کاشان رایگان

فرزندان شما با نگاه کردن به شما راه و روش ها را می آموزند پس باید در رفتار های تان دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید رفتار های شایسته ای به او آموزش دهید. هنگامی که شما با هر اتفاقی رفتاری پرخاشگرانه از خود نشان می دهید روی فرزند تان نیر تاثیرات بدی می گذارید. شاید در مدت اندک تاثیر آن را نبینید اما با گذشت مدت زمان های طولانی می توانید ببنید که فرزند تان نیز رفتار های شما را تکرار می کند. پس باید سعی کنید تا رفتار درستی را از خود تان نشان دهید.

مشاور کودک

یکی از بهترین توصیه هایی که به والدین می شود این است که حتما به یک مشاور کودک مراجعه کنند تا بیاموزند که چگونه در شرایط، مشکلات و مسائل مختلف با فرزند شان برخورد کنند تا تاثیرات بدی را روی او نگذارند و بتوانند فرزندی شایسته را تربیت کنند. فرزندان شما هنگامی که در سنین پایین هستند و یا در سنین نوجوانی هستند بسیار آسیب پذیر هستند و سن حساسی قرار دارند و ممکن است با کوچک ترین اشتباهی روی آن ها تاثیرات نامناسبی گذاشته شود. پس بهتر است قبل از هر کاری با مشاور خانواده صحبت کنید.

مشاوره کودک برای کودکان

در مواردی نیز پیش می آید که مشکل از نوع رفتار و تربیت شما نیست. ممکن است فرزند شما خواسته یا ناخواسته دچار اشتباهاتی شود که صدماتی را به خود یا دیگران وارد کند. باید بدانید که در چنین شرایطی چه رفتاری با فرزند تان داشته باشید. سعی کنید حتما با یک مشاور کودک و یا مشاور خانواده در ارتباط باشید تا بتوانبد به آسانی با مسائل پیش روی تان مواجه شوید و بتوانید بهترین راهکار ها را در این مسائل به کار ببرید.

مشاوره کودک تلفنی

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی مانند زمان، هزینه و یا … نمی توانید به جلسات مشاوره بروید و در آن حضور داشته باشید بهترین کار تماس گرفتن با مشاوران تلفنی است. به این شکل شما به ساده ترین روش ممکن با یک مشاور خوب صحبت می کنید و بهترین راه حل ها را از او دریافت می کنید که می تواند بسیار مفید واقع شود. در واقع با این روش شما در هر مکان و در هر زمانی که باشید می توانید با مشاور خود مشورت های لازم را انجام دهید.

مرکز مشاوره کودک خوب در ایران

تیم مشاوران مالیم گروه در نظر دارند تا بهترین مشاوران خود در زمینه مشاوره کودک را به صورت تلفنی و حضوری در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما عزیزان بتوانید به آسان ترین شکل ممکن مسائل و مشکلات تان را حل کرده و بدون هیچ دغدغه فکری ای به زندگی در کانون گرم خانواده تان ادامه دهید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد