خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در مریوان

مشاوره کودک در مریوان

مشاوره کودک در مریوان

مشاوره کودک در مریوان :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

کودکان تاثیر پذیرترین افراد در بین انسان ها هستند که تمامی حرکات و رفتار های ما آنها را مورد تاثیر و تقلید قرار می دهد و همینطور برای تمامی خانواده ها تربیت صحیح فرزندان حائز اهمیت ترین موضوع هست . طبق این موضوع حتی نوع راه رفتن و حرکت ما در جلوی کودکان بسیار مهم است زیرا وقتی یک رفتاری اشتباه در ذهن کودکی شکل بگیرد تصحیح آن و پاک کردن آن رفتار غلط از ذهن کودک و جایگزین کردن آن بسیار دشوار است. از طرفی تمامی جامع های سالم نیازمند تربیت سالم برای کودکان خود هستند که این موضوع تربیت کودکان را جزء مهم ترین اهداف یک کشور و خانواده ها قرار می دهد که تربیت کودکان نیازمند تخصص است که البته هر کسی نمی تواند در این مورد اظهار نظر کند و خود را متخص بداند .

علت مراجعه به مشاور کودک

از آنجا که موضوع تربیت کودکان موضوعی بسیار حساس و مهم است باید برای تربیت کودکانی صالح و خوب و در پی  آن داشتن جامعه ای خوب در آینده به افراد متخصص یا حرفه ای در این موضوع که همان مشاوران کودک هستند مراجعه کنیم . برخلاف باور همگان که تصور می کنند  باید در شرایط خاص و اضطراری به مشاور مراجعه کرد ، باید قبل از پیش آمدن مسائل و برای مسائل معمولی از جمله تربیت کودکان که یه مسئله نرمال اما بسیار مهم است از همان ابتدا به مشاور مراجعه کرد و طبق اصول و روش های مؤثر به تربیت نکات آموزنده پرداخت.

از وظایف مشاور های کودک

از نکات مهم در تربیت کودکان ، روش و اصول تربیت است که در بین خانواده ها زیاد به این موضوع توجه نمی شود .  در بعضی یا حتی 50 در صد موارد تربیت و آموزش یک رفتار به کودکان به خاطر روش نا صحیح، آن تربیت نتیجه نداده یا حتی نتیجه معکوس و غلط داده است که آسیب های جبران ناپذیر زیادی را وارد کرده است .

یکی از کار های مشاور کودک این است که به شما رفتارهای مطلوبی را که خانواده و جامعه نیاز دارد و در آینده شخصیت زیبایی برای فرزندانتان می سازد را برای شما تعریف می کند و به شما توضیح می دهد که چگونه یک فرزند صالح را تحویل جامع خود بدهید و به علاوه اینکه این رفتار ها را به شما می شناساند تکنیک ها و روش های صحیح آموزش آن را نیز به شما می آموزد تا زحمات و تلاش های شما بر روی تربیت فرزاندتان نتیجه معکوس ندهد و هدر نرود .

تاثیر محیط زندگی بر تربیت کودکان

همچنین مشاور می تواند به شما کمک کند که محیط آرامی را در خانواده خود برای خود و کودکتان فراهم سازید تا این گونه کودک شما بهتر به رشد و بالندگی برسد . محیط زندگی کودکان از مهم ترین عواملی است که بر تربیت آنها تاثیر می گذارد. محیط زندگی کودکان اگر آرام و پر آرامش باشد شخصیت آنها به همان اندازه آرام و صبور و مهربان تر می شود که اگر در این آرامش محیط اغراق شود می تواند از او شخصیتی مظلوم و ظلم پذیر بساز و همینطور اگر در محیطی پر تشنج باشند شخصیت آنها تبدیل به آدمی تند خو ، عصبی و … می شود که مشاور به شما کمک می کند چگونه محیطی برای فرزند خود بسازید که او نه آدمی مظلوم و بی دست و پا شود نه آدمی عصبی و تند مزاج داشته باشد بلکه شخصیتی متعادل و مورد پسند داشته باشد.

همچنین محیط خارج خانه نیزبر روی رفتار و تربیت کودک شما تاثیر زیادی دارد زیرا یک کودک نرمال در جمع و بین بقیه بچه ها بودن رو دوست دارد و الویت همه کارهایش قرار می دهد و رفتار بقیه بچه ها رفتار های کودک شما را می سازد و روی آن تاثیر زیادی دارد .

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد