خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در فریدون شهر

مشاوره کودک در فریدون شهر

مشاوره کودک در فریدون شهر

مشاوره کودک در فریدون شهر :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

کودکان همیشه مایه نشاز و صمیمت اعضای خانواده بوده اند و همیشه مورد توجه اعضای خانواده قرار گرفته اند. اما در مواقعی پیش می آید که اعضای خانواده نمی دانند که چگونه باید آن طور که صحیح است با فرزند شان رفتار کنند. این جاست که بسیاری از مسائل و مشکلات در هنگام مواجه با کودکان پیش می آید. بهترین راه حل در چنین شرایطی این است که با مشاور خانواده صحبت کرده و بهترین نکات را از بیاموزید.

مشاوره کودک در فریدون شهر رایگان

اگر بخواهیم تعریف کوتاهی از مشاور کودک داشته باشیم می توانید بگوییم که مشاور کودک فردی است که در محبث روانشناسی در زمینه تخصصی کودک به تجارب بالا دست پیدا کرده است. شخصی که در حوزه مشاوره کودک فعالیت می کند می تواند به راحتی مسائل و مشکلات مختلفی که در بین اعضای خانواده و فرزندان وجود دارد را شناسایی کرده و نسبت به حل آن ها اقدام های لازم را انجام دهد. اگر شما هم احساس می کنید که با فرزندتان دچار تنش هایی شده اید و یا مشکلاتی در روابط بین شما و خانواده تان وجود دارد پیشنهاد می شود که حتما به یک مشاور خانواده مراجعه کنید.

مشاور کودک

شاید برای شما هم پیش بیاید که فرزندتان خواسته و یا نا خواسته دچار خطاها یا اشتباهاتی شود شما به دلیل عصبانیت و یا هر دلیل دیگری رفتار تندی داشته باشید در این میان ممکن است رفتار هایی از شما سر بزند که باعث شود خواسته یا ناخواسته فرزند تان از شما دور شده و پیامد های بدی در آینده داشته باشد. به همین دلیل بهتر است قبل از هر رفتاری کمی تأمل کنید. اگر نمی دانید در چنین شرایطی چه رفتاری از خود نشان دهید بهترین گزینه صحبت کردن با یک مشاور خانواده است.

جلسات مشاوره خانواده

برای مشاوره کودک در اکثر مواقع لازم است که کودک تان نیز در جلسات حضور داشته باشد. بسیاری از مشاوران جلسات مشاوره را ممکن به سه بخش تقسیم کنند یعنی به شکل جلسه برای والدین، مشاوره برای کودکان، مشاوره برای والدین و کودکان. به این شکل می توان به بهترین شکل ممکن مشکلات را از بین برد. سعی کنید در زمان مشاور رفتار خوبی را با فرزندتان داشته باشید تا اگر در صورت لزوم خواستید دوباره نزد مشاور بیایید فرزند تان بهانی گیری های بی جا به علت ترسی که از رفتار شما دارد از خود نشان ندهد.

مشاوره کودک تلفنی

زمانی پیش می آید که به هر دلیل نمی توانید به مراکز مشاوره مراجعه کنید. این مسائل ممکن است علل مختلفی مانند نداتن وقت کافی، بهانه گیری کودکان برای حضور در جلسات مشاوره و … داشته باشد. بهترین راه حلی که در چنین شرایطی ممکن است بسیار کارایی داشته باشد تماس با مشاوران کودک تلفنی می باشد. به این شکل شما می توانید بدون نیاز به به صرف وقت زیاد برای رفتن نزد مراکز مشاوره حضوری به مشکلات خود را با یک مشاور تلفنی در میان گذاشته و راهکار های مناسب حال تان را از او دریافت کنید.

مرکز مشاوره مالیم گروه در نظر دارد برای راحتی شما عزیزان بهترین مشاوران خود را در حوزه روانشناسی کودک هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی در اختیار شما عزیزان دل قرار داده تا به آسان ترین شکل ممکن مشکلات تان را حل کرده و به تنهایی با آن ها دست و پنجه نرم نکنید. با اعتماد به برترین مشاوران ما بهترین نتایج را برای خود و فرزندان تان در این زمینه دریافت کنید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد