خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در دشتی

مشاوره کودک در دشتی

مشاوره کودک در دشتی

مشاوره کودک در دشتی :

بهترین مشاور کودک – مشاوره کودک و نوجوان – مشاوره تلفنی تربیت کودک – مشاوره تربیت کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

کودکان با توجه به شرایط سنی دارای نیازها و خواسته های مختص شرایط خودشان هستند. کودکان و نوجوانام دارای شراط ویژه هستند و والدین هم انتظاراتی از آنها داران که ممکن است کودک از عهده آن بر نیاید. این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی می شود که به کمک مشاوره کودک بررسی شده تا مرتفع گردد.

مشکلات رفتاری کودک و نوجوان

والدین باید توجه بیشتری به کودکان داشته و مشکلات رفتاری کودکان خود را کاملا جدی بگیرند. در بسیاری موارد رفتارهای کودک از نظر والدین جالب و سرگرم کننده به نظر می رسد. اما آنچه مسلم است والدین باید توجه داشته باشند که عدم رسیدگی به این گونه رفتارها و تداوم آن باعث ایجاد آسیب کودکان در آینده خواهد شد.

در صورتی که رفتارهای غیر طبیعی را در طولانی مدت در کودک مشاهده کردیدهرچه زودتر با مشاور تماس گرفته و با او مشورت کنید.

این رفتارها عبارتند از: انواع اختلالات مانند اختلال خواب، اختلال تغذیه، ترس،اضطراب،  لجبازی، سرکشی، کتک زدن همسالان و . . .

یک روانشناس چه کمکی به ما می تواند بکند

مشاوران معمولان بر اساس شرایط ما و میزان مشکلات کودک و شناسایی شرایط و ریشه یابی و بررسی مشکلات ، راهکارهایی مناسب را ارائه خواهند داد. البته این موضوع را نباید فراموش کرد که در بسیاری از موارد مشکلات آنقدر بزرگ و لاینحل نیستند اما اگر این مشکلات کودکان به شیوه مناسب حل نشود، قطعا تبدیل به معضل جدی برای والدین خواهد شد.

فرزند پروری

فرزند پروری و تربیت فرزند سالها است که به عموان بخشی از اموزه های روانشناسی دارای اهمیت زیادی است. تربیت درست و اصولی فرزندان باعث سلامت روان در دوران کودکی بوده و بزرگسالی خوب همراه با آرامش را برای فرزندان به همراه دارد.

تربیت کودک را از چه شتی باید شروع کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از والدین از مشاوران کودک می پرسند. جواب این سوال متفاوت اس. به عنوان مثال گروهی از متخصصین معتقد هستند که تربیت کودک از زمان بارداری آغاز می شود اما گروه کثیری از متخصصین مشاور کودک بر این عقیده هستند که تربیت کودکاز سن شش ماهگی آغاز می شود.

تربیت جنسی کودک

بعضی از والدین تصور می کنند نیازی نیست در رابطه با تربیت جنسی کودک اقدامی بکنند چرا که با گذشت زمان و بالا رفتن سن کودک خود با این مسائل آشنا می شود. ودر بعضی فرهنگ ها هم حجب و حیای والدین مانع می شود تا در این مورد با کودک خود گفتگو کنند. این ها همان مسائلی است که باعث می شود این مسئله در کشور ما آن گونه که باید و شاید جدی گرفته نمی شود.

در تربیت جنسی کودکان معمولا والدین با این سوالات رو به رو می شوند :

  • با کودک در چه باید درباره مسائل جنسی صحبت کرد؟
  • در صورتی که کودک مان در باره مسائل جنسی پرسید چگونه باید به او جواب دهیم؟
  • از چه سنی لازم است به کودک آموزش دهیم تا از آزار جنسی پیشگیری کنیم؟
  • چگونه به کودک آموزش دهیم که کسی حق دست زدن به اندام خصوصی او را ندارد؟

چرا مشاوره تلفنی را انتخاب کنیم

ابتدا دوباره یاد اور می شویم که مشکلات کودکان را جدید بگیریم و برای حل آن حتما با مشاوری متخصص مشورت کنیم. مشکلاتی که در ابتدا بسیار ساده و پیش پا افتاده به نظر می رسد اما با بی توجهی به آن ممکن است اثرات جبران ناپذیری بر روی شخصیت کودک بگذرد.

بنابر این برای صحبت با یک مشاور متخص بای ابتدا با یک مرکز مشاوره تماس بگیرید و نوبت بگیرید که این مسئله ممکن اسنزمان زیادی تلف شود. اما مشاوره تلفنی نزدیک ترین مشاور به همه عزیزان است.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد