خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک خوب در قروه

مشاوره کودک خوب در قروه

مشاوره کودک خوب در قروه

مشاوره کودک خوب در قروه :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

در بسیاری از موارد برای کودکان اتفاقاتی میوفتد که والدین از درک آنها عاجزند. از انجایی که کودکان نمیتوانند از انچه برایشان اتفاق افتاده درک درستی داشته باشند و مشکل خود را به خوبی برای پدر و مادرشان بازگو کنند و همین مسئله میتواند باعث پرخاشگری و افسردگی و منزوی شدن کودک شود.

مشاوران کودک با برقرار کرد ارتباط صحیح و درست با کودکان از مشکلات انها باخبر شده و علت انرا میابند و آن مشکل را حل می کنند و شما با مشورت گرفتن از انها به طور صحیح با کودک خود ارتباط برقرار کنید و از مشکلات او باخبر شوید جلوی جدی تر شدن مسئله را بگیرید روابط صمیمی با فرزند خود داشته باشید

مشاور کودک مناسب باید چگونه باشد؟

مشاور کودک فردی متخصص است که باید دو بخش تحصیلات دانشگاهی و تجربه کافی را دارا باشد و بتواند به خوبی اعتماد کودک را جلب کند و با او ارتباط برقرار کند و از روند رشد درونی کودک بهتر از خاتواده و اطرافیانش مطلع شود و با دنبال کرد خط فکری کودک مسائل و مشکلاتش را درک کند و علتش را بیابد و به کودک در درک درست انها کمک کند و کاری کند که کودک بتواتد اتها را به خوبی بیان کند و به مشاور اعتماد کامل داشته باشد.

مشاوران کودک با بیماری هایی مانند افسردگی و اضطراب سرو کار دارند انها ار تجهیزات و مهارت های خاصی در رابطه با کودکان برخوردار هستن و با تشویق و حمایت باعث خودباوری و افزایش اعتماد به نفس در کودک میشوند و با سیستم ها و برنامه هایی که برای درک کردن بهتر ذهن کودکان است از مشکلات او به خوبی باخبر میشوند.

جلسات مشاوره کودک

در جلسات مشاوره کودک مشاور ابتدا از والدین و کودک سوال هایی میپرسد و سعی میکند که مشکل آنها را بفهمد و بعد در طی جلسات بعدی هم با کودک و هم با والدین به صورت تکی گفت و گو انجام میدهد. برای کودکان خردسال این جلسات به همراه خانواده و نقاشی کشید و بازی کردن است و برای کودکان و نوجوانان به صورت گفت و گو تمرین برای درک مسائل و مشکلات و بازگو کردن آنها و تمرکز بیشتر روی افکار و مهارتهای انهاست تعداد جلسات و طول درمان به مشکل به وجود آمده و شما و مهارت مشاور بستگی دارد میتواند از ۶ تا ۲۰ جلسه ی ۴۰ یا۶۰ دقیقه ای باشد

مشکلاتی در مواجه با اتها باید به مشاوره کودک مراجعه کرد

 • پرخاشگری
 • مشکل کودک با مدرسه
 • افسردگی
 • سواستفاده جنسی
 • سواستفاده فیزیکی
 • خشونت خانگی
 • از دست دادت یک فرد عزیز مثل والدین
 • جدایی والدین
 • جا به جایی و نقل مکان
 • سو مصرف مواد مخدر در خانواده
 • سواستفاده عاطفی
 • وسواس فکری
 • اخلال اضطراب فراگیر

نقش شما

باید مشاوری را انتخاب کنید که هم شما و هم کودکتان با او احساس راحتی کنید و تجربه کافی را دارا باشد و بعد از هرجلسه با او صحبت کنید تا از وضعیت فرزندتان باخبر شوید و همچنین وقتی را به فرزندتان و بازی و نقاشی و … با او اختصاص دهید و محیط ارامی را برای کودک در خانه فراهم کنید مراجعه به مشاوره کودک به این معنی نیست که کودک شما مشکلی جدی و حاد دارد و یا شما در ارتباط با کودکتان عاجز هستید. مشاوره کودک برای مشورت و درک و تربیت بهتر کودکتان است.

مشاوره کودک راهی برای ارتباط با کودک و آگاه شدن از شرایط روحی و روانی کودکان است پس با انتخاب یک مشاور کودک ماهر و با تجربه سلامت روح و روان کودکتان را تضمین کنید و از بروز مشکلات جدی که امکان دارد در آینده دامن گیر شما بشود جلوگیری کنید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد