خانه / مشاوره خانواده / مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره مشکلات زناشویی :  تمامی افراد در طول زندگی خود با مشکلات گوناگونی دست و پنجه نرم می کنند و شرایط مختلفی را تجربه می نمایند .

برای حل مشکلات زناشویی با  مشاوره خانواده تلفنی  مالیم گروه تماس برقرار کنید.

به طور طبیعی زندگی برای هر شخص و فردی روزهای خوب و بدی را رقم خواهد زد و هر فردی باید بتواند در این روزهای سخت در مقابل مشکلاتی که برایش به وجود می آید مقاومت کرده و تصمیمات درستی را بگیرد . برای اینکار ذهن آرامی نیاز دارید.برای این ارامش به مشاوره روانشناسی نیاز دارید.برای یک مشاوره غیر حضوری و آسان که ب مشکلاتتان از دور رسیدگی کند مشاوره روانشناسی تلفنی مالیم گروه را پیشنهاد دمی کنیم.

تا زمانی که فرد در خانواده و تحت پوشش و حمایت والدین است به نوعی دلگرم خواهد بود و بدون تردید افراد خانواده به ویژه والدین اورا حمایت خواهند کرد . اما زمانی خواهد رسید که فرد باید تشکیل خانواده دهد و به بیان دیگر مستقل زندگی کند .

رفع مشکلات زناشویی با مشاوره

در این زمان دیگر باید این توانایی را داشته باشد که خود بتواند تصمیم گیری کند و با مشکلات رو به رو شود اگرچه خانواده و والدین همیشه از فرزندان خود حمایت خواهند کرد ولی این امر نیز طبیعی است که فرد زمانی که ازدواج می کند و تشکیل خانواده می دهد باید بتواند خود مشکلات را حل کرده و راه حل مناسبی برای آنها پیدا کند ، البته در کنار آن نیز می تواند از تجربیات اطرافیان نیز استفاده کند .

در اوایل زندگی مشترک به دلیل علاقه ی شدیدی که در میان زوجین به وجود آمده است مشکلات کوچک و بزرگ زیاد به چشم نمی آنید اما با گذشت زمان ممکن است کم کم این مشکلات باعث کاهش علاقه طرفین نسبت به یکدیگر شوند و  همین امر باعث می شود که حتی کوچک ترین و جزئی ترین مسائل و مشکلات هم باعث به وجود آمدن اختلافات بزرگ شوند .

مشاوره روابط زناشویی این کمک را به زوجین می کند که چگونه  با مشکلات و سختی ها رو به رو شده و همدیگر را برای حل هرچه بهتر آنها کمک کنند . چگونه اختلاف نظرات خود را به نظرات مشترک تبدیل نمایند .

مرکز مشاوره مالیم با بهره گیری از مشاورین مجرب و با تجربه و هم چنین روانشناس آماده پاسخ گویی به تمامی سوالات و مشکلات خانواده های عزیز می باشد .

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

همچنین ببینید

مشاوره رفع خجالت

مشاوره رفع خجالت

مشاوره رفع خجالت مشاوره رفع خجالت :راهکار های رفع خجالت در جمع دوستان از مواردی …

2 دیدگاه

  1. سلام واسم اسم کتابهای تسلط بر خشم و کنترل آن و نیز فابل صوتی در رابطه با بحثهای خانوادگی واسم ارسال کنیدممنونم.

  2. سلام براي مشكلات زناشويي مشاوره حضوري هم داريد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *