خانه / مشاوره خانواده / مشاوره مشکلات خانوادگی در پاوه

مشاوره مشکلات خانوادگی در پاوه

مشاوره مشکلات خانوادگی در پاوه

مشاوره مشکلات خانوادگی در پاوه :

حقوق و تکالیف زوجین نسبت به یکدیگر – شرایط حضانت فرزند به مادر – چگونه با فامیل رفتار کنیم – چگونه با برادر خود رفتار کنیم

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

هر کدام از ما در زندگی مشکلاتی داریم. بسیاری از مشکلات ما ممکن است ریشه در خانواده ما داشته باشند. می توان گفت خانواده همه ما در زندگی مان نقش اساسی دارند به همین دلیل مشکلات و یا مسائلی که در خانواده مان پیش می آید می توان تاثیرات بسیار جدی ای در آینده مان بگذارد. پس ما برای کمک به خودمان هم که شده باید به مشکلات موجود در خانواده مان را شناسایی کرده و آن ها را حل کنیم.

مشککلات خانوادگی ما

مشکلات خانوادگی می توانند ریشه های مختلفی داشته باشند. در قدم اول برای حل آن ها باید ریشه آن را پیدا کنیم. در واقع باید بیابید که علت به وجود آمدن این مشکلات کجا بود و چرا تا کنون این مشکلات پیچیده شده است. ممکن است بسیاری از افراد نتوانند به تنهایی از پس این مشکلات بر بیایند. این جاست که شما به کمک مشاور خانواده احتیاج خواهید داشت.

مشاور خانواده حضوری و تلفنی

مشاور خانواده مانند یک حامی همیشه در کنار شما خواهد بود. شاید با خود بگویید که اطرافیان تان ممکن است بهتر از یک مشاور به شما مشاوره دهند. اما این را نیز در نظر داشته باشید که ممکن است اطرافیان تان آن طور که باید بدون طرفداری نمی توانند قضاوت کرده و به شما مشاوره های صحیح بدهند. پس بهتر است چنین ریسکی نکنید و در هنگام بروز مشکلات مختلف حتما به یک مشاور خوب مراجعه کنید.

شما می توانید علاوه بر مشاوره های حضوری در مراکز مشاوره از مشاوران خانواده تلفنی نیز بهره برده و در هر زمان و مکان از مشورت ها و توصیه های او استفاده کرده تا بهترین شکل مشکلات خود و خانواده تان را بتوانید حل کنید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد