خانه / مشاوره خانواده / مشاوره مشکلات خانوادگی در بهبهان

مشاوره مشکلات خانوادگی در بهبهان

مشاوره مشکلات خانوادگی در بهبهان

مشاوره مشکلات خانوادگی در بهبهان :

حقوق و تکالیف زوجین نسبت به یکدیگر – شرایط حضانت فرزند به مادر – چگونه با فامیل رفتار کنیم – چگونه با برادر خود رفتار کنیم

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

همه ما عضو یک خانواداده هستیم که در آن به دنیا آمده و رشد کرده ایم. اولین افرادی که در زندگی مان دیدیم اعضای خانواده مان بودند. ما همیشه تحت نظر آن ها بوده ایم و آن ها از نظر عاطفی و مادی ما را تامین می کردند. اما ممکن است گاهی مشکلاتی برای خانواده ما پیش بیاید که باعث شود دیگر آرامش قبل را در محیط خانواده خود نداشته باشیم. این جاست که ما باید به خانواده خود کمک کنیم.

مشکلات خانوادگی

بروز مشکلات خانوادگی در خانواده ها امری عادی تلقی می شود و می توان گفت در همه خانواده ها گاهی بحث هایی پیش می آید این بحث تا جایی آرامش خانواده را برای مدت زیادی از بین نبد اشکالی ندارد. اما اگر احساس کردید خانواده شما در مدت های طولانی ای مانند قبل نیست و آرامش گذشته خود را در محیط خانواده ندارید بهتر است که حتما به فکر چاره ای برای خانواده خود بیافتید.

مشاوره مشکلات خانوادگی

شما برای حل مشکلات موجود در خانواده تان به یک همراه و یک کمک کننده مطمئن نیازمندید. یکی از بهترین افرادی که می تواند کمک های بسیار خوبی به شما بکند تا مشکلات تان در محیط خانواده حل شود، مشاور خانواده است. مشاور خانواده یکی از انواع مشاور های روانشناسی می باشد که در حوزه مشکلات و مشائل خانوادگی در حال فعالیت است. این افراد به دلیل شناخت روانشناسی ای که از افراد به دست می آورند می توانند به راحتی مشکلات شما عزیزان را برای تان حل کرده و با پیشنهادات شان زندگی شما را به آرامش بهتری برسانند. با اعتماد به مشاوران خانواده چاله های زندگی تان را به آسانی پر کنید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد