خانه / مشاوره خانواده / مشاوره مشکلات خانوادگی در بافت

مشاوره مشکلات خانوادگی در بافت

مشاوره مشکلات خانوادگی در بافت

مشاوره مشکلات خانوادگی در بافت :

حقوق و تکالیف زوجین نسبت به یکدیگر – شرایط حضانت فرزند به مادر – چگونه با فامیل رفتار کنیم – چگونه با برادر خود رفتار کنیم

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

همه ما عضو یک خانواده هستیم. خانواده جایی برای دریافت آرامش و از بین بردن استرس های روزمره ماست. اما گاهی بنا به دلایلی ممکن است خانواده آن طور که باید به ما آن آرامش همیشگی را ندهد. گاه اعضای خانواده ممکن است آن قدر از هم دور شوند که کم کم خانواده از هم جدا شده و متلاشی شود و خدای نکرده اعضای خانواده شاهد طلاق باشند. اما چرا این مشکلات پیش می آید؟ باید ریشه این مشکلات را شناسایی کرد.

مشکلات خانوادگی و طلاق

طلاق می تواند علل مختلفی داشته باشد. در واقع زمانی که طلاق اتفاق می افتد هر دو طرف رابطه ضربه می خورند. پس بهترین کار این است که از این اتفاق جلوگیری کرد. البته ممکن است در مواقعی طلاق به صلاح طرفین باشد اما ما درباره زمانی صحبت می کنیم که راه حل های بهتری هم نسبت به طلاق وجود دارد. در ابتدا اگر می خواهید مشکلات موجود در خانواده را از راه درست حل کنید پیشنهاد ما این است که به یک مشاور خانواده مراجعه کنید.

مشاور خانواده کیست؟

اگر بخواهیم تعریف مختصری از مشاور خانواده داشته باشیم می توانیم بگوییم که مشاور خانواده فردی است روانشناس که در زمینه خانواده و مشکلات موجود در آن دارای تخصص و تجارب بالاست. اگر حس می کنید شما هم در خانواده تان مشکلاتی دارید که ممکن است همه جنبه های زندگی تان را تحت تاثیر قرار دهد حتما پیشنهاد می شود که با یک مشاور خانواده صحبت کنید. چرا که هیچ کس بهتر از یک مشاور خانواده به شما کمک کند. مشاوران خانواده مانند یک حامی همیشگی به شما و اعضای خانواده تان کمک می کند تا بتوانید به راحتی مشکلات تان را حل کنید.

 

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد