خانه / مشاوره حقوقی /  مشاوره قبل از طلاق

 مشاوره قبل از طلاق

 مشاوره قبل از طلاق

مشاوره قبل از طلاق متاسفانه امروزه آمار طلاق در کشور ما بسیار زیاد شده است.یکی از عواملی که سبب طلاق می شود عدم آگاهی جوانان از زندگی مشترک و پذیرفتن مسئولیت زندگی است.

طلاق پیامد های منفی زیادی در زندگی شخصی و زندگی اجتماعی بری زنان و مردان دارد. بسیاری از طلاق ها عجولانه است و با کمی صبر و بررسی از زندگی و رعایت نکت مهم که باعث گرم شدن زندگی می شود می تاند یک زندگی را ادامه داد.

 مشاوره قبل طلاق

خیلی از مشکلات وجود دارد که از نظر مردان و زنان حل نشدنی است ، اما در میان گذاشتن موضوع خود را با مشاور می توانند شانس خود را بری نگه داشتن و ادامه زندگی مشترک خود امتحان کنند.

مشاور خانواده می تواند با بررسی مشکلات زندگی شما راه حل هایی را به شما ارائه دهد که با رعایت آن می توانید از مشکل خود پیشگیری کنید.

 مشاوره قبل از طلاق توافقی

برای دریافت مشاوره می توانید با مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.برای تماس با مشاوران مالیم از طریق تلفن ثابت با شماره مرکز تماس برقرار کنید.و برای تماس از طریق تلفن همراه می توانید از پکیج های مشاوره ای استفاده کنید.

بسیاری از جوان ها در زندگی خود به بن بست می خورد ، دلایل بسیاری از این مشکلات خود آن ها هستند.با خود خواهی ، فریب کاری ، لغزش ، بی اراده بودن ، دروغ گویی و … زندگی خود را از هم می پاشند.

اما اگر قبل از این که تصمیم به ازدواج بگیرند می توانند برای ادامه زندگی خود تلاش کنند.یک شانس دیگر به زندگی مشترک خود بدهند.

طلاق پیامد های نا مناسب ددر جامعه برای مرد و زن دارد.پیامد هایی که ممکن است بعد از طلاق به مشکلات دیگری برخورد کنند.

برای دریافت مشاوره قبل از طلاق می توانید با مشاوره در این مورد صحبت کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره طلاق می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد