خانه / اخبار / مشاوره قبل از ازدواج رایگان

مشاوره قبل از ازدواج رایگان

مشاوره قبل از ازدواج رایگان

مشاوره قبل از ازدواج رایگان ایا اجبرای هستش؟

ازدواج مهمترین تصمیم هر فرد برای اینده خود می باشد  نوعی مهمترین امر زندگی می باشد و از این رو می بایستی در انتخاب و تصمیمی که گرفته میشود بسیار دقت کرد، شما به راحتی میتوانید با انتخابی درست زندگی خود را شروع کنید.

افرادی که بعنوان مشاور قبل از ازدواج می باشند حداقل می بایست مدرک کارشناسی ارشد را داشته باشند.افرادی که بایستی مدرک روانشناسی و یا مشاوره خانواده و جامعه شناسی خانواده را داشته باشند.

مراکز مشاوره در تمامی استانها کشوره فعال می باشد،شما می توانید از طریق این مرکز وقت مشاوره خود را هماهنگ کنید

برای مشاوره خانواده با مرکز با ما تماس بگیرید.

بهترین مشاور ازدواج در تهران

در حقیقت یک مشاوره مسایل مربوط به ازدواج را از نگاه روانشناسی بررسی می کند و اینکه بین دو فرد اختلاف فکری و عقیده ای موجود داشته باشد مسئله بسیار طبیعی است و این کار مشاور است که مسایل را برای شما در همان ابتدای تشریح کند تا شما نوع روبه رویی با آن را اموزش ببینید.

شما بایستی با مشکلات زندگی به عنوان یه مسله نگاه کنید تا بتوانید آن را حل کنید.

شما عزیزان می توانید در انتهای همین صفحه شوالات خود را ارسال نمایید تا مشاوران ما به شما پاسخ دهند.

اهمیت مشاوره ازدواج را می توان هم سطح مشاوره ژنتیک دانست .مشاوره ژنتیک احتمال بروز بیماری های خاص را به دنیا آمدن فرزند جلو گیری می کند و مشاوره ازدواج از احتمال بروز مشکلات زناشویی و طلاق را کاهش می دهد و از رویی می تواند باعث پیشرفت زوجین و زندگی موفق آن ها شود.

در این مواقع زن ها به قدری درگیر خود می شوند که زنانگی خود را به معرض نمایش بگذارند زیرا مردها عاشق زنانگی جنس مخالف می شوند.باید دست های خود را نرم کنید،شانه های خود را رها کنید و پشت خود را صاف نگه دارید.در این زمان متوجه نزدیک شدن او می شوید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد