خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در بندرعباس

مشاوره خانواده در بندرعباس

مشاوره خانواده در بندرعباس

مشاوره خانواده در بندرعباس:خانواده یکی از کوچکترین نهاد ها و ارکان اصلی جامعه می باشد که هر انسانی از ابتدای به دنیا آمدن خود در این اجتماع عضو می شود و آسیب های جامه می تواند تاثیر مستقیم بر این نهاد بگذارد و در مقابل این نهاد های کوچک هستند که می تواند یک جامعه بزرگ را شکل دهند.

خانواده از ازدواج یک زن و مرد ایجاد می شود، بنیان اصلی خانواده از زن و مرد هستند که هر فرزندی بدنیا می آید باعث رشد خانواده می شود.

در یک خانواده مسائل زیادی می تواند باعث شادی ، پیشرفت و رشد در جامعه و زندگی شخصی شود اما در مقابل  خیلی از مسائل می تواند باعث سردی خانواده ، ایجاد مشکلات خانوادگی ، ابین رفتن احترامات و گرمای عاطفی خانواده شود که همین دلایل می تواند تاثیر مستقیم بر آینده کودکان داشته باشد و هم والدین و هم فزندان ممکن است دچار بیماری های روحی و افسردگی حاد شوند.

مشاوره خانواده در بندرعباس
مشاوره خانواده در بندرعباس

بیشتر مشکلاتی که ناشی از بحث ها برای خانواده ایجاد می شود دلیل بر عدم آگاهی زن و مرد برای برخورد با مشکلات و حل آن است. اگر شما در زندگی زناشویی خود دچار مشکلاتی شده اید که احساس خستگی ذهنی و سردی رابطه خود با خانواده میکنید می توانید با یک مشاوره خوب صحبت کنیئ مشاوره اتزم را بگیرید.

شما عزیزان برای مراجعه حضوری در تهران و برای مشاوره خانواده تلفنی از سراسر کشور می توانید تماس بگیرید و مشاوران مالیم گروه صحبت کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مشاوره تلفنی خانواده در بندرعباس

بسیاری از بحث و جدال هایی که در خانواده و بین زن و شوهر رخ می دهد می تواند دلایل مختلی داشته باشد اما دو دلیل مهم برای این بحث ها وجود دارد که متاسفانه زن و شوهر شیوه صحیح برخورد با این مشکل را نمی دانند.

علل اصلی این بحث ها معمولا بی توجهی مردان و بی توجهی زنان است.این دو دلیل ممکن است به مرور زمان رخ دهد و اگر تدبیر درستی را برای حل مشکل انجام ندهیم می تواند زندگی خانوادگی و زناشویی را دچار مشکلات بیشتری کند.

شما برای آگاهی لازم نسبت به برخورد در این زمینه می توانید به یک مشاوره رجوع کنید.اگر به هر دلیلی نمی توانید مراجعه حضوری داشته باشید می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد