خانه / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی رایگان در اصفهان

مشاوره تلفنی رایگان در اصفهان

مشاوره تلفنی رایگان در اصفهان

مشاوره تلفنی رایگان در اصفهان همان واکنشی است که شما نشان میدهد البته به شرطی که ای واکنش طوری باشد که نیاز کودک برآورده شودلازم نیست.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

شماره تماس   43 52 907 909

تماس فقط با تلفن ثابت

حتما با آنچه کودک بیان می کند موافق باشید چون به احتمال زیاد هدف کودک کسب موافقت یا متابعت شما نیست.

درواقع اگرچه ممکن است عجیب به نظر برسد اما کودکان در هر سن و سالی به ما می گوید که آن ها اغلب انتظار موافقت تصدیق حل مشکل یا اجازه دادن ندارد گاهی اوقات آن ها فقط  می خواهد یکی به حرف هایش گوش دهند آن ها می خواهند ببینند که آیا نظر انقدر اهمیت کنند.

مشاوره خانواده اصفهان که به حرف هایش گوش دهدتوجه داشته باشیکه این مطلب درمورد کودکان در هر سن و سالی صدق می کند برای مثال سال اول دبریستا که بودم یک شب دوستم جان ساعت حدود 6 دنبال من امد تا مرا برای شرکت در موسابقه بسکتبال ببرد.

مشاوره تلفنی رایگان در اصفهان انلاین

مشاوره طلاق در اصفهان اواسط زمستان بود و باد شدیدی میوزید فاصلهما تا جایی که باید می رفتیمفقط حدود 50 کلومتر بود انا جان احساس می کرد که باید زود تر راه بیفتم چون جاده خیلی خطرناک بود پدر و مادر جان به او گفته بود مراقب باشد.

وقتی به طبقه پایین رفتیم در مورد برنامه مان با پدر مادرم صبت کنی پدر به شدت مخالفت کرد و گفت: «از جایتان تکان نمی خورید.

تو در این یخبندان هیچ جا نمی روی.به هیچ وجه نمی توانم به تو اجازه دهم در این شرایط وارد بزرگراه شوی هر اتفاقی که بیافتد تو هیج جا نمی روی. همین که گفتم.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

شماره تماس   43 52 907 909

تماس فقط با تلفن ثابت

با خودم فکر کردمکه راست می گوید اما در آن لحظه دوستم هم در آنجا حضور داشت و آماده رفتن بود.

مراکز مشاوره خانواده رایگان در اصفهان با پدرم به شدت بحث کردم از این خوشحال بودم که او کوتاه نمی آیدی وقتی به طبقه بالا برگشتیم و لباسمان را در آوردیم، متوجه شدم که جان خیلی ناراحت است.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد