خانه / مشاوره جنسی / تاخیر در پریود

تاخیر در پریود

تاخیر در پریود

در بیشتر مواقع غلظت خون باعث فعالیت های بیش از حد خلط صفرآ ، سودا و یابلغم در تمام بدن است.
یکی دیگر از دلایلی که باعث عقب افتادگی پریود اختلال هایی در هورمون شیر یا هورمون پرولاکتین انجام می شود و اختلاهایی که در غده تیروئید رخ می دهد مهم ترین عامل عقب افتادگی زمان پریودی است.
اما درواقع زمان شروع سیکل در خانم ها ، برای آن ها بسیار حائز اهمیت است و باعث نگرانی و استرس های در آن ها می شود.
هنگام عقب افتادگی زمان پریودی در ابتدا استرس خود را برای سلامت جسمی خود کنترل کنید و برای رفع نگرانی های خود با یک مشاوره جنسی خانم ها صحبت کنید و مسائل خود را مطرح کنید.

مشاوره برای تاخیر در پریود

برای ارتباط با یک مشاوره روانشناسی و مشاوره جنسی در زمینه مسائل جنسی زنان می توانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس بگیرید و پس از مطرح کردن مشکل خود با مشاور، مشاوره درمان شما داده می شود و در صورت نیاز بیمارستان و یا مراکز درمانی مجاز معرفی می کند تا آزمایش هایی لازم را انجام دهید و به پیش پزشک متخصص بروید و درمان ها با دارو را شروع کنید.

چند روز تاخیر در پریود نشانه بارداری است

خانم های باید در این زمینه اطلاعات خود را از همان زمان ورود به بلوغ جسمی و سنی موارد مهم در مورد مسائل زنان و دوره سیکل اطلاعات کامل داشته باشند.
مدت زمان شروع دوره پریود در ماه برای خانم ها معلوم است و هر کس نسبت به سیستم بدنی خود اطلاعات اولیه از تاریخ دوره خود دارد.اما در بسیاری از مواقع زمان شروع دوره به تاخیر می افتد،تا چند روز تاخیر مسئله مهمی نیست اما به این معنی نیست که شما کلا نسبت به آن بی تفاوت باشید،زمان شروع دوره ممکن است از 21 روز به 35 روز هم برسد و به همین دلیل در تاخیر شروع دوره خود دچار استرس و اضطراب نشوید.
برای اطلاعات در مورد مسائل جنسی و مسائل مربوط به زنان می توانید با مشاوره مالیم تماس بگیرید.
برای ارتباط با مشاوره جنسی تلفنی فقط از طریق تلفن ثابت با مشاوره مالیم گروه تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد