خانه / مشاوره روانشناسی / بهترین روانشناس در ارومیه

بهترین روانشناس در ارومیه

بهترین روانشناس در ارومیه

بهترین روانشناس در ارومیه کیست؟

شرایط بهترین روانشناس در ارومیه چیست؟

در نوشته قبل مطالبی تحت عنوان بهترین روانشناس در همدان ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی بهترین روانشناس در ارومیه بپردازیم.

تعامل کلامی با کودکان سبب تقویت مهارت های کلامی و وسعت یافتن دامنه خزانه لغات آن ها می شود.به ویژه بین سنین شانزده تا بیست و شش ماهگی که زبان و تکلم کودک به سرعت در حال رشد است.

برای دریافت مشاوره مشکلات خانوادگی کلیک کنید.

مطالعات نشان می دهند هرچه والدین بیشتر صحبت کنند دامنه خزانه لغات فرزندانشان گسترده تر خواهد بود.

صرف نظر از سن و سال فرزندان باید با آن ها در مورد موضوعاتی مثل مدرسه،دوستان،علایق و فعالیت هایشان،برنامه هایی که دارند،سفرهایی که باهم می روید یا رویدادهای جاری صحبت کنید.

سعی کنید این نوع مکالمات بخشی از زندگی روزمره شما شوند.این گونه تعاملات سبب می شوند که فرزندانتان احساس ارزشمندی کنند و با استعدادتر،سازگارتر و با هوش تر شوند.

برای دریافت مشاوره اختلافات زناشویی کلیک کنید.

بهترین روانشناس ارومیه

اینکه خواندن کتاب برای بچه ها سبب علاقه مندتر شدن آن ها به زبان و ارتباط برقرار کردن که هر دو پتانسیل هوشی را افزایش می دهند،می شود مطلب تازه ای نیست.

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان کلیک کنید.

اما مطلب جدید در مورد خواندن کتاب برای کودکان این است که خواندن مکرر یک کتاب جالب برای کودکان نوپا سبب تقویت حافظه،افزایش فراخنای توجه و گسترش دامنه خزانه لغات آن ها می شود.

خواندن کتاب برای کودکان و نیز تشویق آن ها به خواندن سبب افزایش رشد کلامی و زبانی آن ها می شود.همچنین برای فرزندانتان اسباب بازی هایی مثل گوشی موبایل و اسباب بازی هایی که قابل حرکت و لمس کردن هستند یا تصاویر رنگارنگ و اشیای دیگری که می توانند در رشد مغز کودکان موثر باشند تهیه کنید.

شما می توانید برای دریافت مشاوره خانواده در مورد فرزندپروری با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد