خانه / مشاوره خانواده / چگونه پدر و مادر خود را شاد کنیم

چگونه پدر و مادر خود را شاد کنیم

چگونه پدر و مادر خود را شاد کنیم

چگونه پدر و مادر خود را شاد کنیم همه می خواهند یک رابطه سالم با پدرش داشته باشند. هنگامی که پدر شما با شما خوشحال است، بهترین درمان را از او دریافت خواهید کرد و احتمالا خیلی خوشحال خواهید شد. این ممکن است دشوار است لذت پدر خود را، اما مهم است که برای یک خانواده سالم انجام دهید. با تمرکز بر روی نحوه ارتباط با پدر و چیزهایی که در زندگی انجام می دهید، می توانید یک رابطه خانوادگی شاد باشی.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

قسمت 1
گرفتن همراه با پدرت
صرف وقت با او. وقت خود را با پدر خود، به خصوص در طول روزهای مدرسه، زمانی که برنامه شما مشغول است و پدر شما در محل کار است، دشوار است. تلاش های فوق العاده ای برای گذراندن وقت با او و به اشتراک گذاشتن نظرات و افکار خود، پیوند بین شما را تقویت می کند. سعی کنید حداقل یک وعده غذایی با او در یک روز داشته باشید. این می تواند زمان خوبی برای صحبت و بحث در مورد وقایع روز، هر چیزی که شما در مورد نگرانی و یا هر چیز مهم است. اگر پدر هم چیزها را به اشتراک بگذارد، نشان می دهد او با گوش دادن به او در مورد آن بعدا گوش می دهد.
در مورد زندگی اش یاد بگیرید وقت بگذارید تا پدر خود را درباره ی جوانان، رویاها، شغل خود، خاطرات مورد علاقه خود بپرسید. اینها داستانهایی هستند که هنگام رشد شما بزرگتر میشوند. آنها همچنین ممکن است به شما در درک ارزشهای خود کمک کنند.
به او گوش کنید و واقعا کنجکاو باشید. گوش دادن به شما نشان می دهد که مراقبت می کنید و به شما کمک می کند تا با پدر خود بیشتر ارتباط برقرار کنید.
چگونه پدر و مادر خود را شاد کنیم اجتناب از استدلال ممکن است دشوار باشد که پاسخ ندهید، مخصوصا اگر با آنچه که پدرتان گفته است موافق نباشید و یا اگر به شما چیزی را که به شدت خواستید مجازات ندهید، موافقت نخواهید کرد. تمرین برخی از نظم و انضباط خود را و منتظر بحث زمانی که شما آرام هستید. اگر احساس عصبانیت میکنید، تنفس عمیق و آرام انجام دهید تا به آرامش برسید. اگر می توانید، نشستن و نوشیدن آب سرد داشته باشید. این باید به شما کمک کند آرامش بخشید.
همیشه به دنبال درک نقطه نظر پدر خود باشید. او ممکن است دلیلی معتبر برای اجازه دادن به شما برای انجام کاری یا فکر کردن به شیوه ای دیگر داشته باشد. آنچه که ممکن است به عنوان یک محدودیت مشاهده کنید ممکن است راه حفاظت آن باشد.

مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان مشاوره خانواده آنلاین رایگان

اگر پدر شما ناراحت باشد، سعی کنید از دلایل دیگری که می تواند ناراحت شود فکر کنید. آیا او خسته است؟ آیا او یک روز طولانی در کار داشت؟ آیا او در مورد چیزی تاکید کرد؟ او ممکن است به خاطر شما ناراحت نشود
از مشاور او بپرسید. در صورتی که به دنبال شغلی هستید، از پدرتان برای مشاوره در مورد کار مدرسه یا دوستی و یا مسائل مالی درخواست دهید. این موضوع به نظر او اهمیت می دهد. حتی اگر پدر شما با یک وضعیت خاص تجربه نداشته باشد، او هنوز هم می تواند به شما در مورد چگونگی برخورد با آن یا جایی که بتواند به بهترین نحو به شما یاد دهد چگونه به آن نزدیک شوید، راهنمایی کنید.

چگونه پدر و مادر خود را راضی نگه داریم

نمایش دادن محبت پدر خود را نشان دهید که او را دوست دارید. با صدای گرم، با صدای گرم، با صدای گرم صحبت کنید و یا از طریق آغوش و بوسه به او مهربان باشید. بعضی از پدران دوست ندارند بیش از حد مهربان باشند و حتی ممکن است شما آن را عجیب و غریب بدانید. بدانید که مراقبت از لمس انسان نیاز اساسی است.
بعضی اوقات، پسران به خصوص تمایل دارند تا نسبت به نشان دادن علاقه به والدین خود دوری کنند.  سعی کنید یک سطح را پیدا کنید که با آن راحت هستید. اگر دوست ندارید پدرتان را به صورت عمومی ببندید، لازم نیست.
چگونه پدر و مادر خود را شاد کنیمارزش های خود را اجرا کنید لیستی از آنچه شما فکر می کنید ارزش های پدر خود را. فکر می کنید از عبارات خود را بارها و بارها می گوید، مانند، “همیشه حقیقت را بگو”، و یا، “سعی کنید به بهترین کار خود را انجام دهید”. این ها نشان دهنده ارزش هایی است که او در حال آموزش می دهد (صداقت و کار سخت در این دو مثال). ممکن است پدر شما این همه چیز را تماما نمی گوید، اما یک بار برای بحث در مورد این اصول سخن می گوید. فکر می کنید که زندگی او چگونه زندگی می کند. توجه داشته باشید که اگر او بهترین کار خود را به عنوان punctual انجام دهد و یا اگر او همیشه به خوبی پوشیدنی است. سعی کنید زندگی خود را با این اصول حفظ کنید.
شما مجبور نیستید با همه چیزهایی که پدرتان می گوید یا انجام دهد موافقت کنید. در مورد ارزش هایی که زندگی شما را به نحوی مثبت تحت تأثیر قرار می دهند فکر کنید و سعی کنید آنها را اجرا کنید. اگر پدر شما راهی برای انجام کاری دارد که شما با آن موافق نیستید، با او بحث کنید. شاید با هم، شما می توانید راه هایی برای کمک به او در تغییر آن فکر کنید.

قسمت
2
مسئولیت در اطراف خانه
کارهای خود را انجام دهید. از چیزهایی که پدرتان همیشه از شما خواسته است در اطراف خانه بخوانید فکر کنید. از کارهایی که مسئولیت شما را دارند، فکر کنید. مطمئن باشید که آنها را انجام دهید. اگر دوست ندارید کاری انجام دهید زیرا شما آنها را خسته کننده یا دشوار می کنید، از پدر خود برای راهنمایی در مورد چگونگی انجام آنها بپرسید. شاید او بتواند به شما در مورد روشهای جدید انجام دادنش کمک کند.
از او بخاطر مشاوره خواسته شد او را نیز نشان دهد که نظر شما را ارزیابی می کند.هنگامی که پدر شما به شما توصیه می کند، آن را دنبال کنید. او ممکن است آن را بی احترامی پیدا کند اگر شما از چگونگی انجام کارهای خود بپرسید و سپس کاری را به شیوه خود انجام دهید.
به پدر خود فرصت بدهید که از شما بپرسد چرا شما کارهای خود را انجام نداده اید. با ایجاد یک برنامه در بالای آنها قرار بگیرید سعی کنید هشدار مکرر را روی گوشی خود تنظیم کنید تا زمانیکه وقت آن رسیده است تا کاری را انجام دهید تا زمانیکه عادت داشته باشید آن را در زمان انجام دهید.
ابتکار عمل چیزهایی را که باید در اطراف خانه انجام دهید را یادآوری کنید که هیچکس از شما خواسته یا انتظار نداشته است. آن را به عنوان یک تعجب برای پدر خود انجام دهید. سعی کنید به چیزهایی فکر کنید که برای ماهها انباشته شده اند و هیچ کس نمی تواند کاری انجام دهد. فکر میکنم روال پدر شما. به عنوان مثال، اگر او دوست دارد قبل از رفتن به کار یک فنجان قهوه داشته باشد، از او به عنوان یک قهرمان استفاده کنید. شما او را نشان خواهید داد که متفکر هستید
از افراد دیگر در خانه خود مراقب باشید. به ویژه هنگامی که از مکان هایی مانند اتاق نشیمن و آشپزخانه استفاده می کنید، برای یک نفر دیگر تمیز کردن را ترک نکنید.
چگونه پدر و مادر خود را شاد کنیم اتاق خود را مرتب نگه دارید اتاق های کثیف شکایت رایج در میان والدین است. حتی اگر اتاق خود را به اشتراک نگذارید و فضای خود را نشان دهید، پدرتان را نشان دهید که می توانید مسئولیت مراقبت از آنچه را که شما مرتکب شده اید، مرتب و منظم نگه دارید.
گنجه خود را با پوشاندن / آویزان کردن لباس خود نگه دارید. لباس های کثیف را در سبد لباس بپوشانید. هر چه زودتر صبح بشویید.
اگر می خواهید اتاق خود را با چیزهایی مانند پوستر تزئین کنید، سعی کنید اطمینان حاصل کنید که آنها چیزهایی هستند که در مورد اینکه آیا پدرتان وارد اتاق می شود، خجالت نمی کشد.
با استفاده از اینترنت و تلفن خود مسئولانه. این امر مخصوصا مهم است اگر پدر شما یکی از کسانی است که برای صورتحساب تلفن و اتصال به اینترنت پرداخت می کنند. دسترسی به اینترنت و تلفن شما یک امتیاز است، نه حق شماست. شما باید پدر خود را نشان دهید که به میزان پولی که برای شما پرداخت می کنید احترام می گذارید و همچنین ارزش هایی که او به شما آموخته است.
مرزهای استفاده از الکترونیک را با پدرت بگو. به دنبال هر دستورالعملی که به شما می دهد مانند اینکه چقدر دیر به شما اجازه استفاده از کامپیوتر را می دهید یا اینکه چه چیزی می توانید به صورت آنلاین ارسال کنید.
اجتناب از استفاده از الکترونیک در میز شام برای نشان دادن احترام به پدر و سایر اعضای خانواده خود. این نشان می دهد که شما با هم در مورد زمان خود مراقبت می کنید.
چگونه پدر و مادر خود را شاد کنیم و اینکه مراقبت از خواهران و برادران خود را. به پدرت یک محیط مسالمت آمیز، راحت و گرم برای آمدن به خانه ببرید. سخت ترین کار را با خواهر و برادر خود همراه کنید. جوانان خود را مورد آزار و اذیت قرار ندهید و آنها را مسن تر نکنید. آنها را با هر مشکلی که ممکن است درک نکنند و یا مشکلی که ممکن است از آنها گذر کند کمک خواهید کرد. چیزهای سرگرم کننده با هم اگر به اندازه کافی بزرگ هستید که بتوانید رانندگی کنید و یک ماشین داشته باشید، با کمک گرفتن از خواهران و برادران خود به جایی که باید به آنها کمک کنید، به پدرتان کمک کنید.
طبیعی است که گاهی اوقات با خواهران و برادرانتان مبارزه کنید، اما سخت تلاش کنید تا با آنها همراه شوید.
قسمت
3
انجام خوب در مدرسه
خوب درس بخون. پدرتان را نشان دهید که می خواهید در مدرسه موفق شوید. تلاش برای تکمیل تمام تکالیف چگونه پدر و مادر خود را شاد کنیم خود را در زمان و به بهترین توانایی خود را. اگر چیزی وجود دارد که نمی فهمید، از معلمان خود بپرسید که دوباره توضیح دهند، منابع بیشتری برای یادگیری ارائه دهند یا از یک دوست بخواهید آن را برای شما توضیح دهد.
یک برنامه مطالعه را بسازید. برآورد کنید که چه وقت مشغول انجام تکالیف خود هستید و بعد از ظهر و شبها در اطراف آن برنامه ریزی کنید. شامل تجدید نظر و شکاف در برنامه خود را.
برنامه های مطالعه را با 45 دقیقه کامل مطالعه و سپس یک شكست 10 دقیقه ای برنامه ریزی كنید. تلفن خود را خاموش نگه دارید تا در هنگام کار به شما کمک کند تا تنها بر روی مواد مطالعه تمرکز کنید. اجتناب از هر حادثه ای دیگر که می دانید، بر می گردد. تا زمانی که سبک یادگیری خود را پیدا نکنید، با تکنیک های مختلف مطالعه آزمایش کنید.
یک اتاق آرام در خانه خود برای مطالعه پیدا کنید اطمینان حاصل کنید که فضای خود را برای انجام آن دارید.
پوشه ها و لوازم التحریر خود را سازماندهی کنید. فایل های مربوط به موضوعات خود را نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که نام و تاریخ خود را در تمام تکالیف بنویسید تا به شما اطمینان بدهد که کدام یک از آنها باید وارد شوند.
همراه با معلمان خود باشید سعی کنید یک شهرت خوب برای خودتان ایجاد کنید. همیشه با معلمان خود مودب باشید و به آنها نشان دهید که از شرکت در کلاس خوشتان می آید. گاهی اوقات، زمانی که یک معلم را دوست ندارید یا دوستانتان تمایل دارند تا در کلاس درس عمل کنند، ممکن است مودبانه رفتار کنید. [9] یک مثال خوب با داشتن حالت خوب تنظیم کنید . پدر شما هنگامی که معلمهای خود را به شما ستایش می کند، به شما افتخار می کند.
این بدان معنا نیست که شما باید با آنچه که معلم شما انجام می دهد، موافقت کنید. اگر یک معلم یک قلدر است یا اگر شما در مورد رفتار آنها نسبت به شما یا هر کس دیگری در کلاس نگران هستید، این موضوع را با مدرس مدرسه خود مطرح کنید. اطمینان حاصل کنید که پدر و مادر خود را به طوری که آنها نیز به روز با زندگی شما.
شرکت در فعالیت های اضافی (ECAs). به خوبی در مدرسه در مورد بیش از دانشگاهیان است. شرکت در ECA ها به شما کمک خواهد کرد تا به یک فرد خوب تبدیل شوید: مهارت های زندگی ارزشمندی مانند نظم و انضباط، رهبری، کار گروهی، مدیریت زمان، مهارت های تحلیلی، مهارت های اجتماعی و سازمان را یاد خواهید گرفت در حالی که سرگرم کننده در فعالیتی که علاقه مند هستید .  اینها همه مهارتهایی هستند که برای موفقیت در زندگی نیاز دارید. همه والدین می خواهند فرزندان خود را در زندگی موفق کنند.
ECA همچنین برنامه های کاربردی کالج و رزومه / CV خود را تقویت می کند، زیرا نشان می دهد که شما دارای طیف وسیعی از منافع و ارزش هایی هستید که کالج یا کارفرما به دنبال آن هستید.
دوستان خوب پدر خود را نشان دهید که قاضی خوبی از شخصیت هستید. با افرادی که می بینید دوست داری در مدرسه خوب باشی. به دنبال افرادی باشید که با دیگران و معلمان خود شهرت خوبی داشته باشند و به خوبی در کلاس درس قرار بگیرند و به نظر شما شخصیت خوبی داشته باشند و از مشکل خود بیرون بیایند. شما ممکن است از آنها یاد بگیرند و دوستی با آنها ممکن است به شما در از بین بردن مشکل شما کمک کند. اگر دوست دارید، می توانید گروه های مطالعه را با آنها تشکیل دهید.
هرگز کاری نکنید زیرا دوستان شما آنها را انجام می دهند. اقدامات خود را از طریق فکر کنید اگر در معرض فشارهای همسالان هستید، با پدر خود صحبت کنید یا با مشاور مدرسه صحبت کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد