خانه / مشاوره خانواده / چگونه همسر خود را عاشق کنم

چگونه همسر خود را عاشق کنم

چگونه همسر خود را عاشق کنم

چگونه همسر خود را عاشق کنم :بسیاری از رابطه های زناشویی قبل از ازدواج از گرمای سوزاننده عشق و علاقه به ازدواج ختم می شود. بهطوری که زن و مرد احساس خوشبختی کامل می کنند.

اما متاسفانه این گرما پس از چند سال زندگی مشترک و به وجود امدن مشکلات اقتصادی ، کاری ، زناشویی ممکن است سرد شود و آن ذوق و شوق پیش از ازدواج کم شود.

در این زمان مرد بیش از حد در گیر مسائل خارج از زندگی می شود به طوری که همسرش احساس می کند که او دیگر عاشق نیست و به دنبال راه هایی برای گرم شدن زندگی انجام می دهد.

در ابتدا بگوییم که اگر همسرتان درگیر کار و مسائل خارج از زندگی زناشویی شده است به این معنی نیست که از عشق او نسبت به زندگی کم شده است .

چگونه همسر خود را عاشق کنیم
چگونه همسر خود را عاشق کنیم

چگونه توجه همسرم را جلب کنم

شما با این تفکر که همسرتان برای آسایش و آرامش شما خود را درگیر مشکلات کرده است و شما همیشه برای گرم نگه داشتن زندگی مشترک تلاش کنید و مطمئن باشید با انجام یک سری از راه حل ها شما به هدف خود می رسید.

سوالی که بعد از چند سال زندگی مشترک ذهن خیلی از زوجین را درگیر خود کرده است.چگونه همسر خود را عاشق کنم ؟ چطور توجه همسرم را به خود جلب کنم؟

برای آگاهی بیشتر در مورد راه حل های جلب توجه همسر با مشاوره خانواده تماس حاصل فرمایید.

ما در این مقاله به طور خلاصه و مختصز راهکار هایی را برای شما ارائه داده ایم که بی شک می تواند در مسیر این کار شما را یاری کند و جواب مثبت بگیرید.

اما پیش از آن به این جمله توجه کنید که 7 میلیارد انسان با عواطف و خصوصیات اخلاقی متفاوت در کره زمین ندگی می کنند و اندک انسان هایی هستند که شبیه به هم باشند ،پس هیچ وقت زندگی شخصی خود را با دیگران مقایسه نکنید و سعی کنید نسبت به خصوصیات رفتاری همسرتان و با توجه به علایق همسر خود این رابطه را به روز های عاشقانه خود برگردانید.

چند راه کار برای جلب توجه همسر

همسر خود را همانطور که هست بپذیرید و بر خلاف میل او سعی به تغییر آن نداشته باشید.

هیچگاه از کار های او ایراد نگیرید

همیشه به او امید واری دهید و در کار های مثبتی که انجام می دهد او را تشویق کنید و به  بگویید که متوجه تمام زحمت هایی که برای زندگی مشترکتان می کشد، هستید و از او برای این تلاش تکر کنید.

همیشه او را به چشم بهترین شوهر دنیا ببینید و همیشه اورا تایید کنید.

از کلمات و جملات محبت آمیز استفاده کنید و با این کلمات او را تشویق کنید.

همیشه در جمع و پیش دیگران از شایستگی های همسرتان  تعریف کنید و او را مود تحسین قرار دهید.

زمانی که همسرتان دچار مشکل شده است به او روحیه دهید و در کار های بازاری اورا تشویق کنید و در کنارش باشید.

سعی کنید زمان رفتن به سر کار با کلماتی زیبا او را بدرقه کنیبد.

هنگامی که همسرتان از سر کار می اید با روی خوش و با جملات عاطفی از او استقبال کنید

سعی کنید در تصمیم گیری ها نظر او نظر نهایی باشد و اگر نظری دارید به صورت پیشنهاد مطرح کنید  و اگر مخالف پیشنهاد شما تصمیم گرفت نظرش را تایید کنید.

سعی کنید از خشونت. پرخاشگری ، شک داشتن ، پرسش و پاسخی که همسرتان را دچار آزار می کند ، دخالت های بی جا ، پرهیز کنید و سعی کنید حس ارامش را به مرور به همسرتان القاء کنید و برای رسیدن به این هدف زمان بگذارید و با این راه حل ها و تصمیماتی که نسبت به خصوصیات اخلاقی همسرتان میگیرید به مرور زمان مشکلتان حل می شود.

شما عزیزان برای دریافت  اطلاعات بیشتر در زمینه راه حل مشکلات زناشویی می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

یک دیدگاه

  1. همسر بنده بوووووووی از عشق نبرده اخه
    اینو میشه چیکار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *