خانه / مشاوره خانواده / چگونه با همسرم اشتی کنم

چگونه با همسرم اشتی کنم

چگونه با همسرم اشتی کنم

چگونه با همسرم اشتی کنم و قهر و دعوا در زندگی تمام زوجین وجود دارد و همه این قهر را تجربه کرده اند.قهر کردن کار عادی است و ممکن است برای هر زوجینی پیش آید اما رفتار درست و برخورد عاطفی  پس از هر دعوا و یا قهر مهم ترین کاری است که باید با درک کامل از زندگی آن را انجام دهند.

اغلب زن و شوهر پس از هر دعوایی قهر کردن را بهترین راه برای انتقام و بروز دادن عصبانیت و دلخوری از یکدیگر می دانند.

در بعضی از موارد خانم ها پس از دعوا برای دریافت ابراز احساسات از طرف همسر با او قهر میکنند اما اگر این کار نا آگاهانه باشد و بیش از حد انجام شود و با شخصیت و خصوصیات رفتاری و اخلاقی همسرتان یکی نباشد نه تنها رابطه را گرم نمی کند بلکه ممکن است عواقب نا مطلوبی در زندگی زناشویی داشته باشد.

برای مشاوره در این زمینه و دریافت راه کار ها و نکات مشاوره ای برای آشتی کردن با همسر می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

روش های اشتی کردن با همسر

اشتی کردن با همسر کار چندان دشواری نیست اما باید چن نکته را رعایت کنید تا بتوانید همسرتان را ارام کنید و احساسات و عاطفه در او زنده کنید.

اگر دعوا و قهرتان کمی سخت و جدی است می توانید از بزرگتر ها کمک بگیرید.برای جلوگیری از شدت قهر هم فکری با بزرگتر ها می تواند مفید باشد. شما با این کار تاثیر ادب و منطق را برای حل مشکلات زن و شوهر متوجه می شوید

منطقی باشید و سعی کنید به موضوع بحث با منطق نگاه کنید و با منطق و ادب و ارامش مشکل را بررسی و حل کنید.

از کلمات مناسب استفاده کنید،زمانی که بسیار احساسی هستید و یا در حال بحث کردن هستید از واژه های درست استفاده کنید تا ارزش ها و احترام از بین نرود.

دربعضی موارد نیاز است که شما کوتاه بیایید و مخالفت همسرتان را بپذیرید.برای هر دعوا اگر یکی از دو طرف کوتاه نیایند دعوا به قهر کشیده میشود.

نوبت حرف زدن را رعایت کنید.هنگام بحث و صحبت بین حرف های همسرتان حرف نزنید.بگذارید حرف های خود را بزند بعد شما حرف بزنید.منطق در این نوع برخورد بیشتر است و احتمال دعوا کمتر می شود.

راه ها و روش های آشتی کردن و پیشگیر از قهر برای زن و شوهر بسیار زیاد است.

شما برای دریافت راهنمایی های لازم  و مشاوره خانواده در این زمینه می توانید با مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد