خانه / مشاوره خانواده / چت مشاوره خانواده آنلاین تلگرام

چت مشاوره خانواده آنلاین تلگرام

چت مشاوره خانواده آنلاین تلگرام

چت مشاوره خانواده آنلاین تلگرام : یکی از راه های دسترسی شما عزیزان به مشاوران می باشد، به این صورت که شما در هر زمان و مکانی که قرار داشته باشید می توانید به صورت آنلاین با مشاورین خانواده گفتگو کنید.

مزیت چت مشاوره خانواده آنلاین تلگرام

مشاوره خانواده آنلاین تلگرام مزیت های زیادی دارد که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

نیازی به رفت و آمد های طولانی در شهر را ندارد و با یک تلفن همراه و اینترنت، قابل دسترس در همه مکان ها می باشد. مشاوره خانواده آنلاین تلگرام 24 ساعته قادر به پاسخگویی شما عزیزان، بدون گرفتن نوبت قبلی می باشد.

بعضی از مشکلات در زندگی هستند که باید در سریع ترین زمان و توسط یک مشاوره خانواده کارکشته حل شود، اما همانطور که می دانیم مشکلات در جامعه به قدری زیاد شده است که حتی نوبت گرفتن از مشاوران هم کار راحتی نیست. به همین دلیل است که مشاوران آنلاین طرفداران زیادی دارد.

مشاوره خانواده آنلاین به صورت چت

چت مشاوره خانواده آنلاین برای کسانی که از مراجعه ی حضوری به مشاور خجالت می کشند بسیار مناسب است. اغلب این افراد از اشتباهات گذشته خود شرمسار هستند و صحبت کردن درباره ی مشکل خود برایشان ناخوشایند می باشد و گاه همین شرمندگی باعث عدم استفاده از خدمات مشاوره ای می گردد.

برای مثال سوالاتی در مورد مسائل جنسی یا مشکلات جنسی برای اغلب افراد به صورت حضوری امکان پذیر نیست حال آن که این افراد به راحتی می توانند با چت کردن در تلگرام مشکلات خود را بیان کنند و آنها را رفع کنند.

یکی از مهم ترین  مزیت های چت مشاوره خانواده آنلاین این است که زمان مکالمه شما با مشاوران محدود نیست برای مثال در مشاوره های حضوری هر شخصی یک زمان مشخص دارد که بعد از تمام شدن آن زمان، گفتگوی شما متوقف می شود و نوبت به نفر بعدی داده می شود حتی ممکن است حل مشکل شما تا چندین جلسه هم به طول انجامد اما در مشاوره آنلاین شما محدودیت زمانی ندارید.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

4 دیدگاه

  1. سلام.من حدود یکسال و نیم هست اردواج کردم ولی پرده بکارتم پاره نمیشود . چه باید کرد؟ مراجعه به دکتر کردم هر کدام یه چیزی میگویند . ایا امکان پاره کردن ان توسط دکتر یا ماما یا مراکز مربوطه هست یانه؟اگه امکانش هست چگونه این کار انجام میشود؟

  2. سلام منوشوهرم دوماهه عقدكرديم شوهرم ازمن ميخواد ك رابطه داشته باشيم ولي من گفتم ك رابطه روبراعروسي بزاريم اماشوهرم ميگه سختمه منم نميخوام الان رابطه داشته باشيم بنظرتون بايدچيكاركنم نميخوام زندگيمون خراب شه

  3. سلام من هشت ساله ازدواج کردم داری یک فرزند ده ماهه هستم مشکلات خانوادگی با خانواده همسرم دارم بهشون کینه دارم و نمیتونم اخلاقمو نسبت بهشون عوض کنم الان بینمون دعواست و زنم با اینکه منو فرزندشو دوست داره ولی محبوبترین فرد تو زدگیش نادرشاه و می‌دونه مادرش مقصره الان مادرشوهر انتخاب کرده و پیش ایشون هستن لطفاً راهنمایی کنید چکار کنم با تشکر

  4. سلام من هشت ساله ازدواج کردم داری یک فرزند ده ماهه هستم مشکلات خانوادگی با خانواده همسرم دارم بهشون کینه دارم و نمیتونم اخلاقمو نسبت بهشون عوض کنم الان بینمون دعواست و زنم با اینکه منو فرزندشو دوست داره ولی محبوبترین فرد تو زدگیش مادرشه و می‌دونه مادرش مقصره الان مادرشو انتخاب کرده و پیش ایشون هستن لطفاً راهنمایی کنید چکار کنم با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد