خانه / مشاوره روانشناسی / هیپنوتیزم درمانی در تهران

هیپنوتیزم درمانی در تهران

هیپنوتیزم درمانی در تهران

هیپنوتیزم درمانی در تهران و هیپنوتیزم درمانی چیست؟ هیپنوتیزم درمانی چه کاربردی دارد؟

این روش بعنوان یک روش درمانی موثر محسوب می شود و یکی از شاخه های علم روان شناسی محسوب می شود.این روش باعث بهبود بیماری های روانی،… می شود.خواب مصنوعی یکی از حوزه های جذاب روان شناسی است که تعداد بسیار زیادی از افراد مایل هستند حداقل برای یک بار هم شده آن را امتحان کنند.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

این روش درمانی باعث می شود تا درمانگر قادر باشد به بخش ناخودآگاه  شخص نزدیک شود و بتواند دلایل تعارض او را کشف کنند و با استفاد از روش هایی مثل تلقین آن ها را حل نماید.

هیپنوتیزم درمانی چیست؟

در درمان بوسیله این روش هیچ گونه ماده شیمیایی وارد بدن نمی شود و بدون هیچ گونه عوارضی سلامت بیمار ایجاد می شود.با این روش می توان به درمان بسیاری از بیماری های روانی،اختلالات هیجانی و… پرداخت.

فرد اجرا کننده این روش در طرف مقابل که بعنوان بیمار معرفی می شود حالتی را ایجاد می کند که در وی اطاعت و تلقین پذیری ایجاد شود.

تمرکز بالای شخص باعث می شود تلقین پذیری در وی اثر بیشتری داشته باشد.در صورت ایجاد این حالت فرد می تواند احساس و افکار متفاوت را به بیمار القا کند در این شکل میزان تلقین پذیری بیمار بیشتر از حد نرمال می شود.

تقریبا تمام افراد نسبت به هیپنوتیزم واکنش مثبت نشان می دهند به بیان دیگر پذیرش این روش درمان را دارند.هر چه فرد از قابلیت هوشمندی بالاتری برخوردار باشد نسبت به این روش واکنش بهتری نشان می دهد.

تمام افراد با درجات مختلف قابلیت هیپنوتیزم شدن را دارند.ولی برخی زمینه خوبی برای دریافت این روش دارند وبعضی دیگر به سختی این درمان را می پذیرند.بدن آن ها نسبت به این درمان مقاوم تر هست.برای تاثیر درمان روی این افراد باید جلسات زیادی صرف ارائه درمان گردد.

برای هیپنوتیزم درمانی می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید و زمانی را برای درمان حضوری مشخص کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد