خانه / مشاور کودک / مشاور کودک در چالدران

مشاور کودک در چالدران

مشاور کودک در چالدران

مشاور کود در چالدران :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

یک مشاور کودک در تربیت درست و صحیح کودکان شما می تواند به خوبی شما را یاری دهد. شما با دریافت اطلاعات دقیق راجع به یک مشاوره ی کودک خوب و مراجعه به سایت های ذی ربط و معتبر مشاور کودک خود را به خوبی پیدا کنید. هر از گاهی والدین در تربیت کودکان خود و رسیدگی به نیاز های آن ها ناکام می مانند و نمی توانند عملکرد مناسبی را در این زمینه از خود نشان بدهند.

مشاوره ی کودک با برگذاری جلسات مختلف در رابطه با کودک و بررسی اخلاق ها و روحیات کودکان شما و همچنین مشکلاتی که کودکان شما دارند و یا پرسش هایی که از بیان ان ها در حضور والدین عاجزند، می تواند در این موارد به خصوص به شما کمک کند. حتما به کودکان خود اهمیت بدهید و برای آن ها وقت بگذارید زیرا آن ها تنها دارایی با ارزش شما هستند که هم می توانند به ضرر شما عمل کرده و در آینده آبروی شما را ببرد و هم می تواند به سود شما عمل کرده و در آینده مایه افتخار و سر بلندی شما شوند. پس در این موضوع بسیار مهم دقت لازم را حتما به کار ببرید.

ویژگی های مشترک بسیاری از کودکان

بسیاری از کودکان شباهت ها و تفاوت های بسیاری را دارند. اولین شباهت آن ها ان است که در ذهن آن ها سوالات و پرسش های گوناگونی در رابطه با موضوعات مختلف ایجاد می شود و هرکدام از آن ها به دنبال پاسخ پرسش های خود می روند و دوست دارند جواب تمام پرسش های خود را بگیرند. همچنین تمام کودکان هر زمان دوست دارند چیز های مختلفی را خودشان تجربه کنند و از حرف شنوی در این مورد می پرهیزد.

آن ها از بررسی موضوعات مختلف و کشفیات کوچک و بزرگ خود نیز لذت می برند. یکی از دیگر شباهت های هر کودکی الگو برداری دقیق ان هاست. بیش ترین الگو برداری هایشان هم از روی رفتار ها و حرف های پدر و مادرشان هست. پس سعی کنید در حضور او به انجام  کار های ایده آل و خوب بپردازید.

به کودکان خود اجازه دهید استعداد های خود کشف کند

بهترین دوره ی سنی برای کشف و شکوفایی استعداد های هر فردی دوره ی کودکی اوست. شما می توانید با انجام بازی های فکری متنوع و خواندن کتاب های مناسب سن او به اطلاعات و همچنین باز شدن فکر و اندیشه ی او کمک کنید. نگذارید استعداد های او با بی توجهی های شما و یا خشونت های بی مورد در مورد موضوعات مختلف باعث سرکوب کردن استعداد های ناب او شود.

هر زمان به کودکان خود فرصت دهید تا چیز های مختلفی را که خطری ندارند را خودش به تنهایی و یا با همراهی شما تجربه نماید و نسبت به هم سن و سال های خود باهوش تر عمل کند. در این راه نیز می توانید او را به کلاس های ورزشی و آموزشی مختلفی بفرستید و در این راه به شکوفایی استعداد هایش کمک نمایید.

با مشاور کودک خود همکاری های لازم را داشته باشید

ممکن است در هنگام مراجعه به یک مشاور کودک و برگذاری جلسات در برخی موارد عقاید شما با مشاور کودک فرق بکند. در این مورد نیز دلیل عقاید مشاور کودک خود را جویا شوید. اگر با دلایل او قانع نشدید تصمیم گیری آخر با خودتان است و یک مشاور کودک نمی تواند دخالتی در تصمیم گیری شما داشته باشد. سعی کنید عقایدی را که ناشی از تعصبات الکی و یا عقده های کودکی خودتان هست را کنار بگذارید و بهترین راه حل را برای حل مشکلات کودک خود انتخاب نمایید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد