خانه / مشاور کودک / مشاور کودک در هشت رود

مشاور کودک در هشت رود

مشاور کودک در هشت رود

مشاور کودک در هشت رود :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره کودک و نوجوان –مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک و خانواده

برای دریافت مشاوره با بهترین مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

کودکان جزو سرمایه های با ارزش هر خانواده و هر پدر و مادری محسوب می شوند. رشد و بالندگی و موفقیت فرزندان در هر دوره از زندگیشان جزو اهداف اصلی پدر و مادر به حساب می آید. در واقع این کودکان هستند که به یک خانواده نشاط می بخشند و شادی آور هر خانوادهای محسوب می شوند. کودکانی که با شیرین کار ی های خود و طرز حرف زدن های با نمک خود باعث خوشحالی خانواده ها می شوند.

مشاور کودک در هشت رود تلفنی

کودکان به دلیل روحیات بسیار پاکی که دارند و همچنان از بدی ها و زشتی های این دنیا به دورند بسیار دوست داشتنی می باشد. مگر می شود کسی از رفتار های یک کودک کوچک کینه ای به دل بگیرد و بخواهد تلافی کند.خیر، مسلما اگر آن فرد بزرگ تر از کودک بوده باشد صد در صد خود مشکلی روانی دارد. کودکان این قدر روحیات ظریفی دارند که در هنگام واکنش نشان دادن به آن ها باید کمی دقت کرد که کودک کوچک شما نشکند و این موضوع را هرگز فراموش نکند وتا ابد از شما خاطره ی بدی را داشته باشد.

درست است که کودکان باید کمی از والدین خود حساب ببرند اما این حساب بردن به چه قیمتی؟ نگذارید که واکنش های شما برای کودک عادی شود و بعد از گذشت زمان به حالت عادی برگشته ودیگر هیچ واکنشی نشان ندهید. این کار باعث می شود که کودک رگ خواب شما را به دست آورده و متناسب با همان باعث رنجش شما شوند.

مراقبت از کودک

به کودک خود در زمان های عصبانیت فرصت صحبت بدهید و بگذارید دلیل کار های خود را بگوید حتی اگر دلیل منطقی ای نداشته باشد. در تمام این موضوعات سعی کنید که حد اعتدال را رعایت نمایید و بیش از حد شل و یا سفت نگیرید که هر کدام نتیجه ی برعکسی در پی خواهد داشت. همچنین سعی کنید که خشم خود را به خوبی کنترل نمایید. در این گونه مسائل نیز حتما با یک مشاور کودک خوب نیز مشورت نمایید و از او کمک بخواهید.

ارائه ی الگوهای مناسب به کودک

از ان جایی که کودکن در این سن به خوبی هر کار و رفتاری را دوست دارند تقلید کنند و خودشان نیز ان را تجربه کنند و از خوب یا بد بودن ان کار اطلاع کافی و توانایی تشخیص را ندارند، بهتر است مراقب رفتار های خود جلوی کودک خود باشد. سعی کنید رفتار های مناسبی را در حضور کودک خود انجام دهید تا او هم از شما آموزش ببیند و آن کار ها را انجام دهد. بهترین و مناسب ترین الگو برای فرزندان پدر و مادر ها هستند.

اما اگر در خانواده ای کودک خواهر یا برادر بزرگ تر از خود نیز داشته باشد به شدت از وی نیز الگو برداری می کند و شما شاهد ان می شوید که از نظر اخلاقی و رفتاری کاملا به یک دیگر شباهت خاصی دارند. خواهر ها و برادر های بزرگ تر با توجه به سخنان و راهنمایی های پدر و مادر خود نباید هر کاری را در حضور خواهر و یا برادر کوچک تر خود انجام دهند چرا که او نیز آموزش می بیند و سریعا الگو برداری می کند.

تاثیر دوستان و اطرافیان بر کودکان

کودکان از روی بچه بودن و نرسیدن به درک کافی می خواهد هر چه را که بچه های همسن و سال خود دارند را داشته باشند و به شرایط مالی خانواده ی خود توجه نمی کنند. در این نوع موضوعات اگر نمی توانید با این مشکلات و در خواست های کودک خود کنار بیایید حتما به یک مشاور کودک مراجعه نمایید تا مشاور با گذاشتن جلسات مختلف بین شما و کودک شما راهکاری را پیش روی شما بگذارد.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد