خانه / مشاور کودک / مشاور کودک در هریس

مشاور کودک در هریس

مشاور کودک در هریس

مشاور کودک در هریس :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره کودک و نوجوان –مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک و خانواده

برای دریافت مشاوره با بهترین مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

یکی از مهم ترین و اساسی ترین هدف برای هر پدر و مادر تربیت درست و سالم فرزندان است. هر خانواده ای دوست می دارد که فرزند خود در بین اطرافیان و یا در بین افرادی که در محدوده ی سنی او هستند، بهترین باشد. این هدف به شرطی تحقق می یابد که فرزند شما دروه ی کودکی بی دردسری را گذرانده باشد. اگر احساس می کنید که شاید نتوانید به خوبی به نیاز های کودک خود پاسخ دهید حتما با یک مشاور کودک خوب مشورت نمایید و از او کمک بخواهید تا در راستای راهنمایی های مشاور خود بتوانید کودک سالم تری را تربیت کنید.

مشاور کودک در هریس رایگان

یک موضوع اساسی که در این رابطه نیز باید توجه شود ان است که کودکان خود را در چه مدرسه ای ثبت نام خواهید کرد. باید مدرسه ی او مدرسه ای باشد که با توجه به شرایط جامعه ی امروزی مناسب باشد و از خدمات رسانی در زمینه های مختلف به کودک شما دریغ ننماید. توجه داشتید که مدرسه ی خوب خیلی روی اخلاقیات و رفتار های کودک شما می تواند تاثیر بگذارد و بسیار موضوع پر اهمیت می باشد و باید با اگاهی مناسب اقدام به انتخاب مدرسه بفرمایید.

مهارت های گفت و گو را به کودک خود آموزش دهید

یکی از زمینه های مورد بحث در رابطه با کودک شما این است که او به خوبی بتواند روابط اجتماعی را برقرار کند و از گونه افظ های نامناسب دوری نماید. کودکی که نتواند به راحتی رابطه با اطرافیان خود برقرار کند و یا در مدرسه اش از جمع های دوستانه به دلایل مختلفی از جمله خجالت دوری نمایید، قطعا نمی تواند در هنگامی که بزرگ می شود عملکرد خوبی در جامعه داشته باشد و یا از حق خود دفاع کند و تا آخر عمر وابسته ی پدر و مادر خود خواهد بود. به کودکان خود بیاموزید که کارهای شخصی اش را خودش باید انجام بدهد و از همین راه می توانید در مستقل شدن کودک خود کمک نمایید.

کودکی

بگذارید کودکتان دوستان زیادی را پیدا کند ولی از دور او را کنترل نمایید و مراقب دوستانی که توسط او انتخاب شده اند و شما شناخت کافی نسبت به او ندارید، باشید. اگر اطراف کودک شما شلوغ باشد در اجتماعی شدن او یاد گرفتن خیلی چیز ها به او کمک می نماید.

مشاور کودک

در خیلی از مسائل مهم هم که شما توانایی حل ان را ندارید حتما با یک مشاور مشورت نمایید و یا حتی جلساتی اختصاصی بین کودک و یک مشاور خوب بگذارید تا مشاور بتواند شناخت کافی را از کودک شما کسب نموده و رفتار های او را مورد بررسی و تفحص قرار دهد و به شما راه حل هایی ارائه دهد که در هنگام بروز مشکلات مختلف بهترین راه حل را انتخاب نموده و به مقابله با مشکلات بپردازید.

همچنین بگذارید که کودک شما از تک تک ثانیه های کودکی خود لذت ببرد. چرا که به هیچ وجه دیگر این دوره ی شیرین و لذت بخش تکرار نخواهد شد. به او اجازهدهید تا از کودکی خود لحظات به یاد ماندنی ای را ثبت کند و با مرور ان خاطرات لبخن بر روی لبانش بنشیند.

صحبت با کودک

سعی کنید که یک زمان هایی را در روز به کودک خود اختصاص دهید و به او توجه کافی را داشته باشید. با او صحبت کنید و در موضوعات مختلف هم حتی بحث نمایید. بگذارید کودک شما از گفت و گو کردن با شما لذت ببرد و این احساس راحتی را داشته باشد که هر موضوعی را با شما در میان بگذارد تا شما بتوانید به خوبی او را راهنمایی کنید و در موضوعات بسیاری به او کمک نمایید.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد