خانه / مشاور کودک / مشاور کودک در سر دشت

مشاور کودک در سر دشت

مشاور کودک در سر دشت

مشاور کودک در سر دشت :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

تربیت کودکان و شناسایی رفتار های ان ها یکی از موارد مهم و پر اهمیتی است که خانواده ها در آن بایستی تمام توجه خود را به کار بگیرند و از راه های مفید و سودمند استفاده نمایند. کودکان شما هر لحظه در حال تغییر می باشند و این قابلیت را دارند که خیلی از حرف های شما را در حافظه خود بسپارد و در جایی باز گو کنند پس هر لحظه مراقب حرف هایی که در حضور کودک خود می زنید باشید.

سعی کنید با کودکان خود ارتباطات مسالمت آمیزی را بر قرار کنید تا بیش تر به ویژگی های رفتاری او پی ببرید و اقدام به اصلاح برخی از آن ویژگی ها کنید.  در نظر داشته باشید هر چی در این مورد توجه بیش تری را به خرج دهید به نفع شما است و گرنه ممکن است آسیب های جبران ناپذیری را به علت بی توجهی شما به بار آورد.

مشاور کودک در سر دشت رایگان

در حقیقت یک  مشاور کودک و یا یک روانشناس کودک خوب فردی است که با تخصص خود در زمینه های روانشناسی کودک و تجربه های ویژه ی خود در آسیب شناسی رنج های اولیه ی کودک بتواند در مراحل مختلف سنی و رشد او با کمک خانواده از خیلی از آسیب های اطراف جلوگیری نموده و از کودک مراقبت نماید. او همچنین باید بتواند سیر طبیعی رشد روحی و روانی و جسمی کودک را نیز کنترل نماید و این موارد را با والدین کودک نیز در میان بگذارد.

مشاور کودک در واقع به خوبی می داند که با یک کودک در هر سنی باید چگونه رفتار شود تا کودک از بیان راز های خود در حضور مادر و یا حتی پدر خود خجالت نکشد و به خوبی با آن ها مشورت نموده و همه چیز را در میان بگذارد. او به والدین در برخورد های خود با کودکانشان می تواند کمک نموده و آن ها را به خوبی راهنمایی نماید.

با کودکان پر خاشگر چگونه بهتر است رفتار شود؟

متاسفانه امروزه یکی از موضوعاتی که بسیار مورد بحث می باشد ان است که با کودکان که پرخاشگری می کنند و یا بسیار لجباز هستند و از والدین حساب نمی برند چگونه باید رفتار کرد. کودکان در دوره ی بسیار حساسی به سر می برند و بسیاری از آن ها از همان اول که پرخاشگر نبوده است و به مرور زمان امکان دارد این رفتار تند و زننده در او به وجود آمده باشد. این بررسی ها را باید در گذشته ی کودک و قبل از آن که به این رفتار ها روی آورد بررسی نمود.

امکان دارد به خاطر واکنش های بسیار تند پدر و مادر در هر زمان به این رفتار ها روی آورده باشد و اقدام به لجبازی علیه آن ها کند. در این زمان و در این شرایط خاص باید حتما به یک مشاورکود ک مراجعه نمایید. مشاور کودک با استفاده از تجربیاتی که در اختیار خود دارد می تواند کودکان شما را آرام کرده و به شما آموزش دهد که از این به بعد چه کار هایی را انجام دهید که رفتار های تند او باز نگردد.

یک مشاور کودک چه کمک هایی در زمینه ی تربیت کودکانتان می تواند در اختیار شما قرار دهد؟

یکی از راه های کمک مشاوران در زمینه ی تربیت کودکان می باشد. تربیت کودکان ی به عنوان آموزه های مؤثر روانشناسی، سال هاست که اهمیت ویژه ای دارد و در پیشگیری از مشکلات و اختلالات روانی در کوردکان و همچنین فراهم نمودن سلامت روانی در دوران کودکی و یا حتی نوجوانی و همچنین پس از آن دوران به عنوان عاملی مؤثر نقش اصلی را ایفا نموده است.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد