خانه / مشاور کودک / مشاور کودک در تکاب

مشاور کودک در تکاب

مشاور کودک در تکاب

مشاور کودک در تکاب :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

مشاوره ی کودک یکی از مهم ترین و پر اهمیت ترین زمینه های مشاوره ای و روانشناسی در جامعه ی امروزی می باشد. البته مشاوره ی خانواده نیز به همان میزان نیز مهم و پر اهمیت است اما چون کودکان برای هر خانواده ای بسیار مهم هستند و توجه به ان ها و تربیت سالم و صحیح آن ها یکی از اهداف اساسی هر پدر و مادر می باشد، از این رو این موضوع بسیار حساس و پر اهمیت است.

کودکان در معرض بسیاری از آسیب های روانی و اجتماعی هستند و اگر ثانیه ای از آن ها غفلت نمود و به آن ها توجهی نکرد ممکن است مورد هدف قرار گیرند و خسارات جبران نا پذیری را مشاهده نمایید و در حل آن سر در گم شوید. پس سعی کنید بیش تر برای کودکان خود وقت بگذارید و شنوای صحبت های هر چند بیهوده ی او باشید و بگذارید کودکان شما در کنار شما احساس راحتی داشته باشد و شما را به عنوان نزدیک ترین دوست خود مشاهده نمایند.

الگوی مناسبی برای کوکان خود باشید

سعی نمایید در اکثر زمان ها در حضور کودک خود اقدام به انجام کار های خوب کنید. کار هایی که خودتان نیز دوست دارید که کودکانتان آموزش ببینند و آنها در زندگی خود انجام بدهند. به کودکان خود به خوبی آموزش دهید که هر کاری را انجام ندهد و هر چیزی را تجربه ننماید چرا که خطراتی در کمین او هستند.

نوع تشخیص خوب از بد را به کودکان خود نیز آموزش دهید. مراقب رفتار ها و صحبت های خود در حضور کودک خود باشید چرا که او حافظه ی خوبی دارد و سعی می کند که آن کار ها را انجام داده و آن سخن ها را به زبان آورد چه خوب و یا چه بد. سعی کنید در برخورد خود در مقابل کار های بد و ناپسند کودک کنترل لازم را انجام دهید و خشونت بیش از اندازه ای را در مقابل او به کار نبرید چرا که او هنوز یک کودک است و هم چنان عاقل و بالغ نشده است.

به کودکان خود صفات بد و یا حقیر کننده را نسبت ندهید

مرتبا به کودکان خود صفات بد یا حقیر کننده را نسبت ندهید مخصوصا در حضور جمع و یا نزدیکان و خویشاوندان چرا که باعث می شود آن ها احساس ناراحتی و نا توانی و ضعف در حضور جمع بکنند. به این موضوع توجه داشته باشید که کودکان شما بسیار حساس هستند و خیلی راحت می توانند با هر حرف یا سخنی بشکنند و از لحاظ روحی ضعیف شوند.

پس سعی کنید مراقب حرف هایی که به کودک خود می زنید باشید تا او را رنجور ننموده و او را از خودتان دور ننمایید. در داخل مهمانی ها و جمع های دوستانه نیز شخصیت کودک خود را بالا ببرید و از ویژگی های مثبت او تعریف به عمل آورید. این کار باعث می شود تا اعتماد به نفس کودک شما افزایش یابد و به توانایی هایش نیز پی ببرد و در هر زمان تلاش کند که بهترین باشد.

اوقاتی را به کودکان خود نیز اختصاص دهید

در هر زمان و در هر شرایطی از کودکان خود غافل نشوید و به ان توجه نمایید. به آن ها محبت ورزید و وقت هایی را با او به بازی و تفریح و سرگرمی نیز بگذرانید. نگذارید که کودکان شما احساس تنهایی داشته باشند. بگذارید در هر حال به این فکر فرو برود  که شما در هر شرایطی هم که باشید از توجه کردن به او نمی کاهید. وقت هایی را هم برای بحث و گفت و گو در رابطه با  موضوعات مختلف نیز اختصاص دهید.

 

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد