خانه / مشاور کودک / مشاور کودک در بافت

مشاور کودک در بافت

مشاور کودک در بافت

مشاور کودک در بافت :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

برای همه خانواده های ایرانی کودکانشان مهم ترین عضو های خانواده هایشان هست و مهمترین دغدغه آنها تربیت فرزاندنشان است و برای تربیت فرزاندان خود و تحویل کودک و انسانی سالم تمام تلاش خود را می کنند . خانواده های ایرانی در روز ساعات زیادی را صرف آموزش رفتار درست به فرزاندان خود می کنند و برای آنها مهم هست که بتوانند نتیجه مورد نظر را از تربیت فرزندانشان بگیرد .

مشاور کودک در بافت رایگان

و از آنجا که کوکان بسیار روحیه حساس و تاثیرپذیری دارند باید مراقب شیوه تربیت و آموزش آنها و همچنین رفتار و صحبت های خود باشند زیرا از بین بردن تاثیر و اموزش بدی که فرزندان شما از آنها به عنوان یک الگو تقلید می کنند بسیار دشوار است و همچنین گاها به طور کامل نمی توان تاثیر منفی آن را از بین برد.

برای تربیت مفید و اصولی کودکان بهتر است که از همان ابتدای تربیت آنها با آدمی مطلع و آگاه مشورت کنیم و بهترین راه کارهای تربیتی را از آنها بیاموزیم تا تاثیر بیشتری بتوانیم بر روی فرزاندمان بگذاریم همچنین منطقی است که برای مشکلاتی که برای کودکانمان پیش می آید حتی آنهایی که به نظر ساده و ابتدایی و قابل حل به نظر می رسد با فردی مشورت کنیم که بهتر از ما از این شرایط و مشکلات آگاهی دارد و می تواند مارا با راه حل هایی آشنا کند که کمترین خسارات را به دنبال دارد .

چرا باید به مشاور مراجعه کرد

برای مراجعه به مشاوران کودک ابتدا باید به این نکته توجه کرد که چه زمانی نیاز به مشاوره هست و برای چه مشکلاتی الزاما باید به مشاور مراجعه کرد.

اکثر والدین برای تربیت کودکان خود دچار مشکل می شوند اما ترجیح می دهند با روش های استبدادی و گاها با روش نا درست تنبیه  کودکان یا حتی تنبیه بدنی آنها یک اصول را در مغز آنها وارد کنند و به جای انتخاب بهترین روش از روش هایی استفاده می کنند که کودکان را درآینده به افرادی منزوی ، بیمار های روحی و روانی ، عقده ای و .. تبدیل می کند که این امر ضرر های بسیاری برای جامعه این گونه افراد به دنبال دارد و در نتیجه باعث ایجاد جامعه ای بیمار می شود و متاسفانه این افراد که کم هم نیستند هنوز بر این باور اند که از مشاوره بی نیاز هستند و با روش های نادرست خود می توانند از پس مشکلات کودکانش بر بیایند.

مشاوره کودک

در جامعه ما متاسفانه یک تصور غلط از مشاوره و مشاوره رفتن شکل گرفته است و آن این است که افرادی که نزد مشاوران می روند افرادی بیمار و دارای مشکلات روحی و روانی هستند در صورتی که باید برای جلوگیری از بیمار شدن و پیدایش مشکلات بسیار بزرگ روحی روانی به نزد مشاور رفت تا همیشه بتوانیم زندگی نرمال و موفقی را داشته باشیم و آینده خوبی را برای خود و فرزندانمان بسازیم .

پس در ابتدا باید بدانیم که ما از همان ابتدای تربیت کودکان خود به مشاور نیازمندیم تا بهترین شیوه ها و اصول آموزش رفتار های صحیح را به ما بیاموزد و از ایجاد آثار نامطلوب بر روی افکار و رفتار کودکمان جلوگیری کند .

به جز این موضوع باید بدانیم که ما برای مشکلات خود حتما به یک مشاور آگاه و مطلع تر از خودمون در این نیازمندیم تا بتوانیم با کمترین زیان از این بحران و مشکل خارج شویم و مشکلات کودکانمان را از ریشه حل کنیم تا در آینده گریبان گیر آنها نشود . مشکلاتی که برای کودکان به وجود می آید باید به صورت غیرقابل برگشت و برای همیشه حل شود که این امر باید با اطلاعات کافی انجام شود که خوب برای همه خانواده ها مقدور نیست که تا این حد اطلاعات در این مورد داشته باشند .

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد