خانه / مشاور کودک / مشاور کودک در اشنویه

مشاور کودک در اشنویه

مشاور کودک در اشنویه

مشاور کودک در اشنویه :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

کودکان سرمایه های زندگی هر پدر و مادری هستند و تنهای آرزوی آنها رشد و تعالی فرزندانشان می باشد. از آنجایی که معمولا کودکان در بحبوحه زمانی خاص و ویژه ای قرار دارند و این دوره از حساس ترین دوره های زندگی آن ها می باشد تربیت آن ها به گونه ی صحیح و درست یکی از موضوعات پر اهمیت به شما می رود.

کودکان با شیرین کاری های خود و دلبری هایشان دل آدمی را به دست می آورند و توجه اطرافیان را به خود جذب می کنند. آن ها دارای روحیات بسیار لطیف و پاکی هستند که پدر و مادر ها باید به خوبی از آن ها مراقبت کنند تا در جامعه ی امروز ما که گرگ صفتان بسیارند آسیب روحی و جسمی نبینند و از روحیات شکننده ی آن ها به خوبی مراقبت شود. به همین منظور داشتن یک مشاور کودک اگاه در راستای این مسائل بسیار برای والدین مفید و سودمند خواهد بود.

نظارت همه جانبه ی والدین بر روی کودکان

ئالدین باید به این مورد نیز توجه کافی را داشته باشند که کودک خود را از دور تحت نظر گرفته و رفتار های وی را تجزیه و تحلیل بنمایند. توجه داشته باشید که این کار به نفع کودک شما خواهد بود اما باید دقت کنید که کودکان متوجه ی آن نباشند زیرا ان ها بسیار باهوش و کنجکاو هستند. نظارت شما باعث می شود که کودک در حین قرار گرفتن در خطرات جدی از امنیت ویزه ای برخوردار شود و دچار آن آسیب ها و خطرات نگردد.

شناخت کامل کودک

اگر شما بر روی کودک خود شناخت لازم را داشته باشید و به او اجازه ندهید که برخی کار ها را انجام بدهد و به او تذکر لازم را القا نموده تا مراقب حد و حدود های خود باشد در تربیت کودک خود گام بلندی و محکمی را برداشته اید. برای کودکان خود خط قرمز های ویژه ای مشخص نمایید و به او تذکر و اخطار بدهید که اگر از این خط قرمز ها عبور نماید حتما عواقب و تنبیه های زیادی را در پی خواهد داشت.

مشخص کردن این خط قرمز ها باعث می شود که کودک دیگر هر کاری را که دلش می خواهد انجام ندهد و یک سری کار هایی را که خودش دوست داشته است تجربه کند دیگر سمتش نرود و از انجام ان ها خودداری نماید. این روش تربیتی نیز در آینده هم به او کمک خواهد کرد به طوری که هنگامی که بزرگ تر می شود نیز خودش یک سری خط قرمز ها را برای  خود مشخص نموده و سعی می کند سراغ آن ها نرود و تعهد بین خودش را نشکند.

همچنین اگر کودک شما به خوبی نیز تربیت شود در آینده هنگام تربیت فرزندان خودش نیز تجربه ها و چیز هایی که از کودکی تا دوره جوانی را تجربه نموده روی کودک خود پیاده خواهد کرد. برای مشخص نمودن این خط قرمز ها ترجیحا با یک مشاور کودک خوب یا یک مشاور خانواده خوب نیز مشورت لازم را انجام دهید.

عقده های خود را برای کودکان خود به کار نبرید

بیش تر پدر مادر ها چون در دوران کودکی خود از شرایط رفاهی بالایی برخودار نبوده اند و یک سری عقده ها از کدکی خود دارند و نمی خواهند که فرزندانشان ان ها را تجربه کند. درست است که نباید با پاسخ ندادن به نیاز های کودکان ان ها را عقده ای بار آورد اما در این موضوع نیز باید اعتدال را رعایت کرد. هر چیزی را که کودک از شما طلب می کند فورا نخرید و نگذارید که کودک شما یک فرد بسیار پر توقع تربیت شود.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد