خانه / مشاوره ازدواج / مشاور کودک خوب تهران

مشاور کودک خوب تهران

مشاور کودک خوب تهران

مشاور کودک خوب تهران ایا شما مادر عزیز می دانید دربرابر مشکلات بچه خود چگونه رفتار کنید؟

ایا رفتار دربرابر اشتباه کودک را می دانید؟

ایا بچه شما حرف گوش نمیدهد؟

ایا بچه شما لجباز است؟

و خیلی از این مدل سوالات را شما مادران از یک مشاور می پرسید و حتی فکر می کنید که کودک شما پیش فعالی دارد که این چنین حرکاتی را انجام می دهد اما شما باید مواردی را برای رفتار مناسب با کودک خود بدانید.

شماره مشاور کودک خوب در تهران

ایا شما می دانید که رفتار صحیح پدر و مادر با یکدیگر بیشترین تاثیر را در شکل گیری شخصیت کودک شما دارد و گاهی رفتار نامناسب و عدم توجه نکردن به کودک باعث تاثیر پذیری کودک و نوع رفتار او می شود.

البته که تمامی والدین خواهان این موضوع هستند که بهترین نتیجه را در تربیت فرزند خود ببیند و تمام سعی و تلاش خود را هم در این بابت انجام می دهند.

والدین محترم باید بدانید که توجه بیش از حد به یک کودک و برالعکس باعث می شود که کودک شما به این موضوع جواب ناخوشایندی دهد و شما بایستی در نوع رفتار خود تمامی موارد و جزییات را بررسی نمایند.

سوال این است ایا شما به تمامی خواسته های کودک خود جواب منفی میدهید؟

ایا کودک شما در تمامی روز بهونه گیر شده است؟

مشاور کودک خوب تهران که این مرکز با شما والدین محترم کمک می کند تا بتوانید این موضوع را حل کنید و در طول هفته بسیاری از والدین با این مرکز تماس داشته  باشید و مرکز ما درکنار شما دوستان می باشد تا بتواند دغدغه های ذهنی و فکری شما را برطرف کند.

مسائلی مانند زورگویی کودک در محیط خانواده و مدرسه، ترس کودکان، لجبازی، گریه و پافشاری بر خواسته خود، عدم تمرکز کودک، بیش فعالی، خجالتی بودن، پرخاشگری کودک، اضطراب جدایی، آموزش مهارت های ارتباطی به کودکان، انتخاب بازی و اسباب بازی های مناسب هر سن، پاسخ به سؤالات جنسی کودکان و … ازجمله مواردی هستند که اکثر والدین با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند و دغدغه بسیاری از والدین است.

این مرکز میتوانند به شما والدین محترم کمک کند تا در گام اول مشکلات را بشناسید و در گام بعدی برای ان راه حل ایجاد نمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد