خانه / مشاوره خدمت سربازی / مشاور کفالت سربازی

مشاور کفالت سربازی

مشاور کفالت سربازی

مشاور کفالت سربازی و خدمت سربازی یکی از دغدغه های اصلی جوانان است و همواره صحبت های بسیاری درباره شرایط اعزام و معافیت آن می شود . پسران پس از رسیدن به سن 19 سالگی (18 سال تمام ) مشمول به خدمت سربازی می شوند و می بایست سازمان نظام وظیفه مراجعه کرده و وضعیت خود را مشخص کند.

معمولا افراد در این سن به ادامه تحصیل می پردازند و وارد دانشگاه های مختلف می شوند که در این صورت از معافیت تحصیلی استفاده می کنند و به ادامه تحصیل می پردازند .مشاوره خدمت سربازی دارای انواع مختلفی هستند . یکی از روش هایی که فرد می تواند از طریق آن از خدمت سربازی معاف شود ، شرط کفالت می باشد.

فرد برای استفاده از این قانون می بایست به نوعی سرپرست خانواده باشد و وظیفه مراقبت و سرپرستی اعضای دیگر خانواده بر عهده ی وی باشد.

وکیل برای گرفتن معافیت سربازی

مشاوره تلفنی خدمت سربازی کفالت دارای بخش های مختلفی می باشد که اصلی ترین آنها کفالت پدر ، مادر یا خواهر است . فرد باید توجه داشته باشد که برای استفاده از شرایط معافیت نباید وارد دوره ی غیبت از سربازی شود.

سپس باید در ابتدا دفترچه مربوط به راهنمای خدمت سربازی را به صورت کامل پر کرده و با مدارک کامل خود به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه نماید و معمولا پس از ثبت در خواست در دفاتر خدمات الکترونیک مدتی طول می کشد تا بررسی اطلاعات توسط سازمان نظام وظیفه انجام شود و جواب اولیه بدست فرد برسد.

مشاوره معافیت کفالت سربازی به شما کمک می کند که اطلاعات دقیق درباره شرایط و نحوه ی این معافیت بدست آورید.

بهتر است قبل از هر گونه اقدام برای معافیت سربازی اطلاعات دقیق و کاملی بدست آورید در غیر این صورت امکان دارد فرایند انجام کارهای شما زمان بیشتری را سپری خواهد کرد .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد