خانه / مشاوره خانواده / مشاور قبل ازدواج

مشاور قبل ازدواج

مشاور قبل ازدواج

مشاور قبل ازدواج :مشاور قبل ازدواج چند سالی است که ازاهمیت خاصی در میان خانواده ها پیدا کرده است.در این نوشته سعی داریم به تحلیل و بررسی فواید مشاوره پیش از ازدواج بپردازیم.

ازدواج را می توان به هندوانه تشبیه کرد.برای یک ازدواج موفق می بایست که ابتدا به اندازه کافی تحقیق کنید،فکر کنید و در نهایت با یک مشاوره متخصص مشورت کنید.به این صورت شما می توانید آمادگی و شناخت لازم را برای شروع یک زندگی مشترک به دست آورید.

در اکثر اوقات زوج های جوان به دلیل هیجان قبل ازدواج فکر می کنند بهترین مورد را برای ازدواج انتخاب کرده اند و از نقص و مشکلات طرف مقابل و به طور کل زندگی مشترک چشم پوشی می کنند.مشاور قبل ازدواج با دیدی باز و به دور از هیجان دید شما را نسبت به زندگی باز می کند و چالش ها ونواقص را برای شما حل می کند.

برای دریاف اطلاعات لازم و نکات مربوطه برای شروع یک زندگی مشترک با مشاوره قبل ازدواج تلفني مالیم گروه تماس بگیرید.

اکثر کسانی که در زمینه ازدواج مشاوره می دهند دارای تخصص مشاوره بالینی هستند.به همین خاطر به شما توصیه می کنیم برای مشاور قبل از ازدواج نزد یک روان شناس بالینی که در زمینه قبل از ازدواج نیز مشاوره می دهد مراجعه کنید.

ضرورت مشاور قبل از ازدواج

ازدواج یکی مهم ترین اتفاقات زندگی فرد است.به دلیل اینکه قرار است فردی که برای ازدواج انتخاب می کنیم سال های سال زندگی مشترک داشته باشیم و تشکیل خانواده دهیم ،ضروری است که در مورد او تحقیقات کافی انجام دهیم.

افراد در زمان آشنایی دچار هیجانات می شوند و همین هیجانات سبب می شود تا نتوانند به درستی تصمیم گیری کنند.در نتیجه باعث می شود خیلی از نقص ها و ایراد هایی که ممکن است در زندگی مشترک مشکل ساز شود را نمی بینند.

زمان مراجعه به مشاوره ازدواج

زمان مشاور قبل از ازدواج موقع آشنایی یا بعد از خواستگاری می باشد.

برای کسب مشاور قبل از ازدواج با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید.

شما عزیزان می توانید برای مشاوره تلفنی ازدواج از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد