خانه / مشاوره خانواده / مشاور زناشویی تلفنی

مشاور زناشویی تلفنی

مشاور زناشویی تلفنی

مشاور زناشویی تلفنی از مشاوران و کارشناسان امور خانواده به صورت تلفنی است . تخصص این مشاور مربوط به امور زناشویی خانواده هاست.

به خانواده هایی که در امور زناشویی مشکل دارند توصیه می شود که به این  مشاوران مراجعه کنند،و برای رفع مشکل خود از این متخصصان کمک بگیرند.

چرا مشاور زناشویی تلفنی ؟ همه ما در زندگی مشکلات و دغدغه هایی داریم از این رو همیشه فرصت و زمان کافی برای رفتن به مشاور امور زناشویی را نداریم.

به دلیل اهمیتی که این موضوع دارد،و برای راحتی و آسایش خانواده ها مشاور زناشویی تلفنی دایر و در اختیار خانواده ها قرار گرفته است.

فواید مشاوره خانواده و  زناشویی تلفنی ممکن است خانواده هایی وجود داشته باشند که نیاز به مشاوره در مورد امور زناشویی داشته باشند ، ولی قادر نباشند مشکلات خود را به صورت حضوری بیان کنند (بیشتر خانواده ها از گفتن مسائل زناشویی خجالت می کشند و ترجیح می نباشند مشکلات خود را پنهان کنند.

به این خانواده ها توصیه می شود از شیوه مشاوره تلفنی استفاده کنند.

مشکلات خود را بی هیچ خجالت به صورت کامل و دقیق بیان کنند . با این شیوه شخص مشاور نه شما را می بیند و نه شما را می شناسد و نه میداند شما از کجا تماس می گیرید.

مشاوره تلفنی با موبایل رایگان

آنچه که می داند همان صحبت هایی است که شما با او دارید .

اهمیتی ندارد که شما در کجای این سرزمین هستید فقط کافی است به تلفن دسترسی داشته باشید و با مشاوران تماس تلفنی برقرار کنید.

اگر شما در دور افتاده ترین شهر ها  یا روستا ها زندگی می کنید ، و به مشاوران حضوری دسترسی ندارید می توانید از خدمات مشاوره تلفنی بهره ببرید.

یکی دیگر از فواید مشاوره تلفنی صرفه جویی در وقت و زمان و هزینه است .

مطمئن باشید که هر گونه اطلاعاتی را در اختیار مشاوران قرار دهید به صورت محرمانه باقی می ماند .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد