خانه / مشاوره خانواده / مشاور خانواده

مشاور خانواده

مشاور خانواده

مشاور خانواده با توجه به تغییرات اوضاع جامعه و زندگی های امروزی هر فردی ممکن است در زندگی های شخصی خود دچار مشکلاتی شده و به بن بست هایی برسد که به تنهایی نتواند با آنها مقابله کند . شرایط حاکم بر جامعه و کشور بدون شک تاثیراتی را در زندگی های افراد خواهد گذاشت.

شرایط اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و… می تواند خانواده ها را تحت تاثیر خود قرار داده و باعث به وجود آمدن مشکلات گوناگونی شود.

برای دریافت مشاوره با شماره 9099075243 تماس حاصل فرمایید.

در این شرایط افراد می بایست این توانایی را داشته باشند که شرایط را مدیریت کرده و به درستی با مشکلات رو به رو شوند و تصمیمات مناسبی را اتخاذ کنند.

مشاور خانواده تلفنی

این کار معمولا برای افراد با تجربه کار سختی نخواهد بود و معمولا اشخاصی که به بیان عمومی دنیا دیده اند می توانند به راحتی با شکلات پیش آمده کنار آمده و با آنها مقابله کنند.اما اگر فرد جوان بوده و تازه زندگی مشترک خود را آغاز کرده باشد و نتواند در شرایط سخت به درستی تصمیم بگیرد بدون شک بنیان خانواده ای که به تازگی تشکیل داده است آسیب خواهد دید.

اگر فرد می بیند که نمی تواند به تنهایی و یا کمک همسر خود مشکلات را حل نماید می بایست از افراد دیگری کمک بگیرد.

متاسفانه در کشور ما همواره بسیاری از افراد بر این باورند که می بایست تمامی مشکلات را خودشان حل نمایند و از کمک گرفتن از دیگران پرهیز می کنند.

البته این نکته نیز قابل ذکر است که نباید مشکلات و مسائل خصوصی خود را با هر کسی در میان گذاشت ، زیرا ممکن است باعث ایجاد مشکلات جدید تری شوند.

معمولا اولین راه حلی که به ذهن افراد می رسد کمک گرفتن از والدین می باشد ، این راه در برخی از موارد جوابگو می باشد ، اما اگر والدین به درستی فرزندان را راهنمایی نکنند ممکن است با جانب داری نه تنها مشکلات را حل نکنند بلکه باعث افزایش آنها شوند.

راهی که پیشنهاد می شود این است که برای حی مشکلات خود از مشاوره خانواده استفاده کنید . زیرا دیگر مطئمن خواهید بود که هیچ جانب داری صورت نخواهد گرفت و مشکلاتتان ریشه یابی خواهند شد و بهترین راه برای حل آنان به شما پیشنهاد خواهد شد.

گروه مالیم این امکان را برای شما ایجاد کرده اند که مشکلات خود را بدون نیاز به مراجعه و به صورت تلفنی با مشاورین در میان گذاشته و از راهنمایی آن ها استفاده نمایید .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد