خانه / مشاوره خانواده / مشاور خانواده رایگان آنلاین

مشاور خانواده رایگان آنلاین

مشاور خانواده رایگان آنلاین

مشاور خانواده رایگان آنلاین :مشاور خانواده رایگان آنلاین در هر لحظه از شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز است ، تا بتواند گوشه ای از بار مشکلات و مسائل مردم این سرزمین را به دوش بکشد و در صد رفع مشکلات مردم بر آید .

فواید مشاور خانواده آنلاین چیست ؟ این نوع از مشاوره چه برتری هایی نسبت به مشاوره حضوری دارد ؟

اول این که امکان مشاوره به مردم سراسر ایران وجود دارد ، و همه می توانند از این خدمات استفاده کنند .

در مشاوره اینترنتی بدون این که بخواهیم از منزل خارج شویم در هر لحظه می توانیم با مشاوران خود تماس برقرار کنیم،و مشکلات خود را به صورت چت برای مشاوران خود ارسال کنیم .در وقت و زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود .

مشاوره رایگان آنلاین خانواده

این شیوه از مشاوره روش خوبی است برای کسانی که امکان مشاوره  رو در رو را ندارند ، وبنا به دلایلی نمی خواهند کسی آن ها را ببیند این افراد بدون این که شناخته یا دیده شوند می توانند مشکلات خود را بیان کنند .

از همه مهم تر اسرار و اطلاعاتی را که برای ثبت نام در سایت ارائه می دهیم  نظیر اطلاعات شخصی و آدرس الکترونیکی به صورت محرمانه نزد مشاوران ما باقی می ماند .

در مشاور خانواده رایگان آنلاین حتی دور افتاده ترین افراد هم می توانند از خدمات مشاوره آنلاین بهره ببرند.

مشاور خانواده رایگان آنلاین  چه خدماتی به مردم ارائه می دهد ؟ خدماتی که در این روش از مشاوره ارائه می شوند بسیارند . بخشی از این خدمات ، مشاوره در مورد ازدواج ، مشاوره در مورد طلاق ، مشاوره تحصیلی و درسی ، مشاوره اعتیاد ، مشاوره آزمون خود شناسی و تست شخصیت و …

نکته قابل توجه : در هنگام نوشتن مشکلات خود از دراز گویی و قصه گویی بپرهیزید ، وسعی کنید همه نکات و موارد را به صورت مختصر و مفید بیان کنید.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد