خانه / مشاوره خانواده / مشاور خانواده در هرمزگان

مشاور خانواده در هرمزگان

مشاور خانواده در هرمزگان

مشاور خانواده در هرمزگان:ازدواج پیمان اتحاد ملکوتی و مقدسی است بین زن و مرد برای شرکت تعاون و معاضدت در امر تشکیل خانواده و حفظ و حراست آن که بر اساس اراده و خواست و در سایه قراردادی بنام عقد پدید می آید.

برخی از جامع هشناسان آن را شامل مجموعه ای از اشخاصی می دانند که به واسطه قرابت نسبی با یکدیگر همبستگی پیدا کرده و محور آن را ازدواج می دانند.

مشاور خانواده در هرمزگان

برای دریافت مشاوره خانواده مالیم گروه فقط از طریق

تلفن ثابت تماس بگیرید.

خانواده از دیدی که بواسطه قرابت نسبی با یکدیگر همبستگی پیدا کرده و محور آن را ازدواج می دانند.خانواده از دیدی یک نهاد حقوقی است که اعضای پدید آورنده آن بوسیله رشته زناشویی،خون،یا فرزند خواندگی با یکدیگر پیوند می یابند و در یک مجموعه با هدفی مشترک و در زیر سقفی با هم زندگی می کنند.

این مجموعه می تواند کوچک و محدود،شامل زن و شوهر یا شامل زن و شوهر و فرزندان یا شامل چند خانوار باشد.آن را مجموعه ای پویا از نظامات متعامل معرفی کرده اند که هر فرد نقش منحصر به فرد خود را ایفا میکند.نقش ها مکمل یکدیگر و همه در جهت اهداف واحدی هستند.چنین تشکیلات و تأسیس هایی در تمام جهان وجود دارد که در آن اعضاء با حفظ منافع مشترک و تشریک مساعی به زندگی خود سر و سامان میدهند.

مشاور خانواده رایگان در هرمزگان

خانواده را مهمترین نهادی دانسته اند که جامعه خود را تغذیه کرده و در سلام و عدم سلامت،در شرافت و انحراف آن،در سازگاری و نابهنجاری آن مؤثر است.رکن طبیعی و اساسی اجتماع است و دولت و ملت به حمایت آن وظیفه مندند.

خانواده نخستین مدرسه و مهد اصلی تربیت ، کارگاه الگوسازی،زمینه تحول و تکامل و محیط رشد است.ما هیچ بنیادی را نمیشناسیم که در جنبه سرنوشت سازی و تربیت از خانواده میگیرد هر سازندگی یا اشتباهی که در آن واقع گردد مستقیما در کودک اثر می گذارد.

محیط خانواده در تشکیل شخصیت انسان بسیار مؤثر است،سنت ها،الگوها و ضوابط  و قوانین آن در کودک اثر می گذارد.خواستاری زندگی متعالی بدون خانواده میسر نیست و تأمین حیات سالم فردی و اجتماعی بدون آن ممکن نخواهد بود و در تأمین سعادت اجتماعی کودک نقشی فوق العاده ایفا می کند.خانواده عامل انتقال فرهنگ،تمدن،ادب و سنت است و اهمیت آن همیشگی است و برای دوام بقای جامعه و تمدن فرهنگ راهی جز آن وجود ندارد.

از لحاظ واحد می یابیم که خانواده کوچک است ولی از لحاظ اهمیت بسیار مهم و بزرگ است،زیرا هسته اصلی و زیر ساز جامعه های بشری است.قدر و اهمیت خانواده آنگاه معلوم می شود که فردی بیخانمان گردد و یا برای خانواده او مسأله جدایی،متارکه،طلاق یا مرگی پدید آید.چون مسأله آن پیش پا افتاده است مردم آن را بحساب نمی آورند ولی این عدم محاسبه از ارزش و قدر آن را نمی کاهد.

اگر در این موضوعات سوالاتی برای شما پیش آمده با مشاوران ما تماس بگیرید تا سوالات شما را حل کنند.

اگر در این موضوعات سوالاتی برای شما پیش آمده با  مشاوره خانواده تلفنی ما تماس بگیرید تا سوالات شما را حل کنند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد