خانه / مشاوره خانواده / مشاور خانواده خیانت

مشاور خانواده خیانت

مشاور خانواده خیانت

مشاور خانواده خیانت: مشاوره خانواده خیانت چگونه مشاوره ای است ؟ و چه افرادی به مشاور خیانت همسر نیاز دارند ؟ متاسفانه در جامعه ای که زندگی می کنیم خیانت همسران رواج پیدا کرده است ، و روز به روز بیشتر می شود. در این نوشته می خواهیم بدانیم خیانت همسر چگونه اتفاق می افتد ،و وظیفه مشاور یا همان روانشناس چیست.

اگر مشکل ذهنی برای شما در مورد شک به همسرتان ایجاد شده بهتر است با یک مشاوره شك همسر در این مورد صحبت کنید.شاید مشکلی که ذهن شما را بسیار در گیر کرده به راحتی حل شود.

مشاوره خیانت در خانواده:بعد از این که زن و مردی با یکدیگر ازدواج کردند ، پیوندی بین این دو شخص شکل می گیرد ، و پس از این تعهداتی بین این دو زوج شکل می گیرد .زوج موظف به عمل کردن به این تعهدات است . حال اگر همسری از وظایف و تعهداتی که بر عهده اوست چشم پوشی کند ممکن است ، منجر به انجام خیانت شود.  چیزی که هم اکنون مهم است این است، که چرا؟ چه دلایلی باعث بوجود آمدن این خیانت شده است ؟ تا موقعی که نتوانیم به جواب درستی در این مورد برسیم نمی توانیم در جهت رفع مشکل برآییم .

مشاوره خانواده در مورد خیانت

خیانت ممکن است به علت یکی از عوامل زیر بوجود آید ،  ناراضی بودن زن وشوهر ازیکدیگر، (ممکن است این نارضایتی بر اثر براورده نشدن روابط زناشویی وعاطفی باشد) رفتارهای نا متعارف ونامناسب زوجین ، انتقام گرفتن از همسر، تنوع طلبی، حس استقلال و… آن چه که اکنون اهمیت دارد آسیب هایی است که، در نتیجه این خیانت به زن و شوهر وارد می شود.

از بین رفتن اعتماد  به همسر، مشکلات روحی و روانی ، احساس حقارت، آسیب و حتی طلاق از پیامد های خیانت می تواند باشد.

وظیفه مشاور خانواده خیانت این است که ، ابتدا همسر را به آرامش فرا خواند و پس از آرام کردن همسر، پای درد و دل او بنشیند. (شخص آسیب دیده اکنون به کسی نیاز دارد که با او درد  کند) و در آخر به ترمیم آسیب هایی که به فرد وارد شده بپردازد.

برای دریافت اطلاعات مشاوره براي رفع شك می توانید با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

برای تماس با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد