خانه / مشاوره خانواده / مشاور خانواده جنوب تهران

مشاور خانواده جنوب تهران

مشاور خانواده جنوب تهران

مشاور خانواده جنوب تهران : خدمات متنوعی به کسانی که ساکن جنوب شهر تهران هستند ارائه می دهد. به دلیل نیاز روز افزون مردم به مشاور خانواده بر آن شدیم که ، در موره نحوه خدمات مرکز مشاوره خانواده در تهران اطلاعاتی جمع آوری کنیم ، و دراختیار شما خواننده عزیز قرار دهیم.

در جنوب شهر تهران خدمات مشاوره  زیادی ارائه می شود این خدمات شامل : خدمات مشاوره در مورد ازدواج و پیش از ازدواج ، خدمات مشاوره در مورد رابطه قبل از ازدواج و رابطه غیر مشروع ، خدمات مشاوره جنسی و زناشویی ومشکلات مربوط به خود ارضایی و زود انزالی ، خدمات مشاوره در مورد اعتیاد به خصوص اعتیاد زنان و افراد کم سن و سال ، خدمات مشاوره تحصیلی و درسی و افت تحصیلی ، خدمات مشاوره در مورد مشکلات روحی و روانی و افسردگی به ویژه افسردگی زنان و مشاوره افسردگی بعد از زایمان ، خدمات مشاوره در مورد طلاق و مهریه و نفقه ، خدمات مشاوره در مورد کودکان و نوجوانان  وجوانان و چگونگی برخورد با آنها به مقتضی سن و سال آن ها ، وهمچنین خدمات دیگری از جمله: اجرای تست شخصیت ، اجرای آزمونهای هوش و استعداد یابی ، اجرای تست شخصیت و ….

مشاور خانواده در جنوب تهران

مشاوره خانواده جنوب تهران به منظور دسترسی آسان تر و سریع تر کسانی که در جنوب تهران زندگی می کنند بوجود آمده است ، تا روند حل مشکلات ومسائل ساکنین این منطقه به سهولت شکل گیرد. همه این ها به دلیل اهمیت وتوجهی است که ، امروزه به مشاور خانواده شده است.

در آخر این راهم بگویم که همواره زنان بیش از مردان به مشاوره نیاز دارند ، زیرا زنان در کانون خانواده قرار دارند ، و اگر زنی در زندگی با مشکلاتی روبه رو شود و در صدد حل آن ها بر نیاید ممکن است کل خانواده را تحت شعاع خود قرار دهد.

برای تماس با مشاوره تلفنی خانواده مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس براقرار کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد