خانه / مشاوره خانواده / مشاور تلفنی خانواده در تهران

مشاور تلفنی خانواده در تهران

مشاور تلفنی خانواده در تهران

مشاور تلفنی خانواده در تهران : با تیم متخصص و روانشناس، مشکلات را ریشه یابی و شناسایی می کند و در جهت رفع این مشکل، راه حل های اساسی و مطمئنی ارائه می دهد. بعضی از افراد فکر می کنند که به تنهایی می توانند مشکلات خود را حل کنند، و برای حل مشکل خود اقدام هایی می کنند که بر خلاف نظر مشاوران خانواده می باشد و معمولا این اقدام ها نتیجه ی عکس می دهد و تنها باعث پیچیده تر شدن مشکل می شود.

مشاوره خانواده تهران، احساس امنیت و آرامش را به مراجعه کنندگان بر میگرداند و افراد به راحتی میتوانند تصمیم درستی برای زندگی خود بگیرند. مشاوره خانواده  تهران در هر زمینه ای به شما کمک میکند، ضمن اینکه شما می توانید به دلخواه خودتان مشاوره خانم یا آقای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشکلاتتان را بدون هیچی خجالت و دغدغه ای با آنها در میان بگذارید.

مشاوره تلفنی خانواده تهران

طبیعی است که وقتی دو نفر باهم یک زندگی مشترک را آغاز می کنند، می دانند که در این مسیر با مشکلاتی مواجه هستند، بعضی از مشکلات باعث پخته تر شدن و کسب تجربه برای مشکلات بعدی در زندگی فرد می شود بعضی از افراد هم هستند که توانایی مقابله و حل مشکل را ندارند، این افراد اگر به مشاوره خانواده مراجعه نکنند، باعث مشکلات و آسیب های جدی تری به بنیان خانواده می شود.

بیشتر افراد مشکلات خود را از دوستان و آشنایان خود پنهان می کنند یا مشکلات را با کسانی در میان می گذارند که هیچ کمکی نتوانند به آنها بکنند و همین موضوع باعث می شود تا فرد از حل مشکل خود نا امید گردد. اگر شما هم جزو کسانی هستید که علاقه ای به مراجعه ی حضوری به مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده تهران ندارید این مرکز این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به صورت تلفنی راهنمایی و مشاوره بگیرید.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد