خانه / مشاوره خانواده / مشاور امور زناشویی

مشاور امور زناشویی

مشاور امور زناشویی

مشاور امور زناشویی :مشاور امور زناشویی کیست ؟ این شخص چه خصوصیاتی دارد ؟ آیا می توان به مشاور امور زناشویی اعتماد کرد ؟

این ها بخشی از سوالات فردی است که می خواهد مشکلات زناشویی خود را با مشاور زناشویی تلفنی در میان بگذارد.

ریشه اصلی بسیاری از  مشکلات و اختلافات زن وشوهرها مربوط به مسائل جنسی  و عاطفی  است . وقتی شخص نتواند  نیاز های عاطفی و جنسی همسر خود را برآورده کند ، یا نسبت به آنها بی اعتنا باشد این ناتوانی یا عدم توجه  به مرور باعث تیره شدن روابط میان زن و شوهر می شود ، تا جایی که ادامه زندگی برای هر دو نفر غیر ممکن گردد .

مشاوره در مورد امور زناشویی

مشاوره مشکلات زناشویی خانواده ها بهترین و مطمئن ترین راه برای حل اختلافات زناشویی است ، زیرا وقتی زن و شوهر نتوانند  خودشان مشکلاتشان را حل کنند ، بهترین شیوه وجود نفر سومی است که بی طرف و بی غرضانه صحبت های دو نفر (زن و مرد) را بشنود ، و بدون این که دنبال مقصر باشد ،بهترین راه حل را پیشنهاد دهد . مشاور امور زناشویی باید فردی مهربان ، دلسوز، مورد اطمینان ، راز دار، دقیق و باهوش باشد ، و قدرت تحلیل بالایی داشته باشد ، تا بتواند موقعیت ها را تحلیل کند و هر راه حل را با توجه به موقعیت ها و شرایط ارائه دهد .

همه ما بار ها و بار ها با این جمله معروف برخورد کرده ایم که ” پیشگیری بهتر از درمان است .” در مورد امور زناشویی هم همین جمله صدق می کند .بهترین راه برای  داشتن روابط زناشویی با کیفیت داشتن مشاوره های زناشویی قبل از شروع زندگی مشترک است . بهترین زمان برای انجام این گونه مشاورات دوران عقد است . مطمئن باشید اگر جلسات مشاوره منظم و برنامه ریزی شده باشد بالاترین اثر بخشی را خواهد داشت .

برای ارتباط با مشاوره تلفنی روابط زناشویی فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *