خانه / مشاوره جنسی / مشاوره 24 ساعته ایدز

مشاوره 24 ساعته ایدز

مشاوره 24 ساعته ایدز

مشاوره 24 ساعته ایدز نوع روابط پدران و مادران با یکدیگر و طرز برخورد و موضعگیری ها در قبال کودک میتواند از عوامل لغزش و سقوط بحساب آید.

برای دریافت مشاوره تلفنی شبانه روزی با ما تماس بگیرید.

تحقیقات روانپزشکان در باره روحیات و رفتار افراد نا متعادل و نا بهنجار نشان داده است که اغلب خشونت ها ،عصبیت ها ،تند مزاجی ها و حتی اختلالات و ابتلا آت روانی کودکان و نو جوانان بعلت وجود خانواده نا بسا مان آنها است.

عا لمی اظهار داشته است اغلب منحرفان و لغزشکاران بجای اینکه پسیکوپات باشند ،سوسیوپات هستند ،بعبارت دیگر بجای اینکه از بیماری و اختلالات روانی رنج ببرند از زمینه های اجتماعی و جریاناتی که ریشه در جمع و رابطه دارند رنج میبرند.

این امر مخصو صآ زمانی صادق تر است که کودک در سا لهای اولیه تجارب و حیات خود در خانواده باشد و از روابط نادرست وحتی بد آموز متآثر گردد،حتی روابط همسری والدین که بعدآدراین رابطه بیشتر بحث خواهیم کرد.

مرکز مشاوره 24 ساعته بیماریهای رفتاری در تهران

در همه جای جهان مردان و زنانی داریم که از راههای نا شرافتمندانه و انحراف آلود به زندگی ،وبهتر بگوئیم به دوای زندگی سرگر مند ،پدران و مادرانی داریم که دزدند ،جانی اند ،معتادند ،دچار آلودگی های غریزی اند ،خود فساد میکنند و حتی برخی از آنان فرزندان خود را به فساد می کشانند،ما از این خانواده چه انتظاری می توانیم داشته باشیم.

آیا منتظریم که آنان فرزندانی چون گل و غطر و میئه به جامعه تحویل دهند ؟ آیا انتظار داریم که آنان زمینه های سالم و استواری یرای کودکان پدید آورند و فرزندانی درست و ارزنده بپرورانند ؟

آری ،اگر محیط تربیت محیطی نا سالم وجنائی باشد ،اکر در خانواده ای رفتاری ضد اجتماعی وجود داشته باشد انتظار داشتن نسلی سالم و پرورده انتظاری بیهوده است ،تحقیقات پژوهشگران ایتالیائی نشان داده است افرادی که از والدین فاسد و آلئده بار آمده  اند سر از فساد درآورده اند.

اصولآ هر طفلی آئینه محیط خانوادگی خویش است .اگر الگوی آنها افرادی سالم باشند کودک هم آنچنان است واگر فاسد باشند طفل بر همان اساس پرورده خواهد شد . داستان فساد و معصیت والدین ،تقلب و دروغ آنان ، امری نیست که بسادگی قابل گذشت باشد .          

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد