خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک

مشاوره کودک

مشاوره کودک

مشاوره کودک و مشاوره کودک تلفنی رایگان که دوران کودکی را می توان زمان شکل گیری شخصیت یک فرد دانست و والدین بسیار باید در تربیت فرزندان خود دقت نمایند  و به نوعی آنها را به گونه ای پرورش دهند تا در آینده بتوانند برای جامعه فرد موثری باشند.

علاوه بر تامین و فراهم کردن شرایط رفاهی والدین می بایست بر مسائل تربیتی نیز بسیار توجه داشته باشند و به نوعی بر این مورد توجه بیشتری داشته باشند.متاسفانه امروزه مسئله ای که در میان برخی از خانواده ها باب شده،این است که والدین تنها فکر می کنند فرزند خود را می بایست از لحاظ مالی تامین نمایند و به نوعی توجه زیادی به بعد تربیتی ندارند.

برای دریافت مشاوره کودک تلفنی وارد صفحه شوید.

این مسئله که فرزند در رفاه باشد ، بسیار خوب است اما اگر کودک از لحاظ شخصیتی به درستی پرورش نیابد بدون شک در آینده به آسیب خواهد دید.والدین باید به گونه ای فرزندان خود را تربیت نمایند که آنها بتوانند در آینده و در زندگی شخصی خود به خوبی با سختی ها و مشکلات زندگی رو به رو شوند و بتوانند تصمیمات مناسبی را بگیرند.

مشاوره کودک تلفنی رایگان

همواره در تربیت فرزندان باید تعادل رعایت شود،محبت بیش از حد بدون شک باعث می شود کودک تصور کند که می بایست به تمامی خواسته های خود برسد و همین امر در سنین بالاتر باعث می شود در برخورد با کوچکترین مشکل و شکست در برابر آن به شدت از لحاظ روحی ضربه ببیند.

در مقابل بی توجهی و بی محبتی بیش از حد هم ممکن است باعث ایجاد عقده در کودک شود که بدون شک این مطلب نیز در آینده کودک را دچار مشکل خواهد کرد.

با توجه به اینکه شرایط و روش زندگی روز به روز در حال تغییر می باشد شما نیز باید فرزندان خود را به گونه ای تربیت نمایید که بتوانند به درستی در این شرایط به زندگی خود بپردازند.

در بعضی از موارد ممکن است رفتارهایی را کودکان خود مشاهده کنید که برای شما تازگی داشته باشد و یا حتی این رفتار را در کودکان هم سن او نیز مشاهده نکرده باشید ، برای اینکه بتوانید به درستی ریشه این رفتار را پیدا نمایید پیشنهاد می شود از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشند.

برای تماس با بهترین مشاوره کودک کافی است فقط از طریق تلفن ثابت به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد