خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در گرگان

مشاوره کودک در گرگان

مشاوره کودک در گرگان

مشاوره کودک در گرگان : داشتن فرزندانی سالم برای پدر و مادر آرامش و شادی را به دنبال دارد و از اهمیت نیز برخوردار است. فرزندان سالم هم از نظر روحی و هم جسمی در آینده به جامعه و کشور نیز کمک می کند و ممکن است بر روی اطرافیان آن ها نیز اثرات مثبت به همراه داشته باشد. سلامت روحی انسان از سلامت جسمانی حتی ارزشمند تر است به همین دلیل برای آن باید ارزش بیش تری قائل شد.

از طرفی کودکی سنی است که باید به صورت سالم و خوب گذرانده شود تا بر روی آینده آن ها نیز اثرات منفی به همراه نداشته باشد. پس سلامت روحی کودکان مورد اهمیت است. اگر دوست دارید که در این باره اطلاعات بیش تری کسب کنید و از سلامت کودک خود اطمینان حاصل کنید به مراکز مشاوره مراجعه کنید و با مشاوره کودک در ارتباط باشید. در ادامه در این باره بیش تر می خواهید.

مشاوره کودک در گرگان رایگان

مشاور کودک یکی از انواع مشاور ها است. این رشته از زیر شاخه های رشته روانشناسی است که تخصص خاص خود را دارد. مشاور کودک همیشه دارای ارتباطات کلامی قوی با کودکان است تا بتواند موضوعات مربوط به آن ها را حل کند. مشاوره کودک به دلیل تجربه ای که کسب کرده با برگزاری حتی یک جلسه به میزان سلامت روانی و روحی کودک پی می برد. سپس اگر در این مورد مشکلاتی مطرح باشد با استفاده از روش ها و راهکار هایی که می شناسد به برطرف کردن آن ها می پردازد.

چگونه از مشاوره بهره مند شوید

اگر به دنبال مشاوره ای کم هزینه و همین طور به دنبال صرفه جویی در زمان خود هستید، مشاوره های تلفنی بهترین راه است. مشاوره های تلفنی را از طریق شماره های تلفنی و اینترنت می توانید پیدا کنید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد