خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در گرمی

مشاوره کودک در گرمی

مشاوره کودک در گرمی

مشاوره کودک در گرمی :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

وجود کودک در هر خانواده ای باعث شادی و نشاطی می شود که به هر مسوئلیت هایی هم بر عهده والدین کودک می گذارد. با توجه به این که بسیاری از والدین هنوز هم به به طور کامل نمی دانند که چه طور در شرایط مختلف باید فرزندان شان مواجه شوند. بهترین شخصی که می تواند به آن ها در این زمینه کمک کند مشاور کودک است. مشاور کودک فردی با تجربه است که می تواند در زمینه مشکلات کودک و خانواده بسیار مفید واقع شود.

مشاوره کودک در گرمی آنلاین

هنگامی که کودک شما در خانواده آن طور که باید رفتار نمی کند و یا کار هایی انجام می دهد که شایسته نیست و شما نمی توانید به او به طور درست بفهمانید که کار او اشتباه است و باید رفتارش را تغییر دهد مشاور کودک است که به کمک شما می آید. درواقع مشاور کودک با تجربه های بالایی که در زمینه برخورد با کودکان دارد می تواند بسیار کمک های شایانی کرده تا مشکلات موجود بین کودک و اعضای خانواده را رفع کرده و آن خانواده را به یک خانواده بی دغدغه تبدیل کند.

مشاوره کودک تلفنی

بسیاری از والدین با این مشکل موجه هستند که نمی توانند کودک خود را به مراکز مشاوره ببرند و یا وقت کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره را ندارند به همین دلیل از این کار سر باز زده و کار دلخواهشان را انجامن می دهند که در واقع اشتباه ترین کار ممکن است. برای رفع این مشکل بهترین راه حل مراجعه به مشاوره های کودک تلفنی است. با چنین کاری شما در هر مکان و زمانی باشید می توانید به آسانی با مشاور تماس گرفته و مشکلات خود و فرزندتان را رفع کنید.

موارد نیاز به مشاور کودک

در مواقعی با رخ دادن اتفاقات مختلف ممکن است کودکان دچار آسیب های روحی و روانی شده و نتوانند به زندگی عادی خود ادامه دهند. این مشکلات میتوانند ریشه های مختلفی در داخل و یا خارج خانواده داشته باشند و باید به طورکامل به آن ها رسیدگی کرد. از جمله مشکلاتی که ممکناست به صورت روحی به کودکان ضربه بزند می توان اشاره کرد به: مرگ یکی از اغضای خانواده، طلاق پدر و مادر، اذیت و آزار در خارج از خانه، سرکوب کردن کودک بدون هیچ دلیل منطقی، دعوا و تنش های خانوادگی، فشار های عصبی در زمینه های مختلف و … .

درمان کودک

اگر احساس کردید فرزندتان بسیار گوشه گیر شده، بسیار بهانه گیری می کند، کم حرف شده و یا تغییر رفتاری بارزی در او مشاهده کردید حتما با یک مشاور کودک صحبت مرده و شرایط به وجود آمده را با او به طور دقیق در میان بگذارید. در بسیاری از مواقع مشاوران ترجیح می دهند که جلسات مشاوره با حضور خود کودکان انجام شود تا تاثیر گذاری بیش تری هم بر روی کودک و هم بر روی والدین داشته باشد. اگر کودکان بسیار برای مراجعه به رولنشناس پرخاشگری کرد مشاوره تلفنی راه حل بسیار خوب و مناسبی است.

شیوه های درمانی مشاور کودک

مشاور کودک با توجه به شناخت روانشناسی ای که نسبت به کودکان دارد می تواند در اکثر مواقع بسیار مفید واقع شده و بسیاری از مشکلات موجود در خانواده را از بین ببرد. اگر حتی احساس کردید که مشکلات کوچکی هم در بین شما و فرزندتان وجود دارد قبل از این که آن مشمل بزرک تر شود به مشاور کودک مراجعه کنید تا از حاد تر شدن اوضاع جلوگیری کرده و بتوانید به آسانی موانع را از سر راه خود و فرزندانتان بردارید و یک زندگی آرام را در اختیار داشته باشید.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد