خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در کمیجان

مشاوره کودک در کمیجان

مشاوره کودک در کمیجان

مشاوره کودک در کمیجان : برای همه ی پدر و مادر ها تربیت فرزندان دارای ارزش و اهمیت است. در همه ی مراحل زندگی می توان مهارت هایی آموخت و هیچ وقت برای یاد گرفتن دیر نمی شود اما کودکی مرحله ای از زندگی برای آموختن و تربیت صحیح است. کودکان به دلیل ویژگی هایی که دارند از قبیل روحیه ی حساس، دقت بالا باید در برخورد با آن ها باید دقت کرد و همیشه به عنوان بهترین الگو برای آن ها بود.

مشاوره کودک در کمیجان رایگان

پدر و مادر، منشا الگو برداری برای کودکان محسوب می شوند. کودکان بدون آن که از صحیح بودن و یا غلط بودن امری آگاهی کامل داشته باشند شاید کاری را تکرار کنند، برای همین پدر و مادر باید دقت کافی را در بروز رفتار های خود داشته باشند. برای مثال اگر در برخورد با کسی یا چیزی قبلا عصبانی می شدید و اشیا اطرافتان را پرتاب می کردید، اگر کودک حضور داشته باشد از رفتار شما الگو برداری می کند و هنگامی که عصبانی می شود وسایل را پرت می کند و یا این که ادای والدین خود را در می آورند.

 مشاوره کودک چه چیز هایی را می آموزد؟

مشاوران کودک می توانند همیشه به عنوان راهنما در کنار شما باشند و درباره آموزش صحیح به فرزندان یاری گر شما باشند. حتی اگر به دنبال جلسه های خصوصی مشاوره نیستید پس، از دوره ها و کلاس های روانشناسی استفاده کنید تا همیشه آگاهی زیادی از فرزند خود به دست بیاورید. جلسات مشاوره و کلاس های آموزشی به شما کمک می کند تا به کودک خود رفتار صحیح با دیگران، چگونگی برخورد با مشکلات در آینده و چگونگی کنترل احساسات و عصبانیت را مرحله به مرحله به کودکتان بیاموزید. مشاوره کودک را می توانید از کلینیک های درمانی و درمانگاه ها بیابید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد