خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در ورزقان

مشاوره کودک در ورزقان

مشاوره کودک در ورزقان

مشاوره کودک در ورزقان :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره کودک و نوجوان – مشاوره تلفنی – مشاوره کودک آنلاین

برای دریافت مشاوره با برترین مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

یکی از دلایل شیرین و پایداری هر خانواده ای وجود کودکان و فرزندان می باشد که به هر خانواده ای نشاط و شادی می بخشد. وجود کودکان باعث می شود که هم برکت زندگی زیاد شده و هم پدر و مادر برای آسایش فرزندان خود تمام تلاششان را به کار بگیرند.

وجود کودکان باعث می شود که والدین کم تر به خود اهمیت بدهند و بیش تر وقت خود را به کودکان خود اختصاص بدهند. یکی از موارد پر اهمیت که ذهن هر پدر و مادری را به خود مشغول می کند چگونگی تربیت کودکان می باشد. مسلما آرزوی هر فردی این است که کودکان خود را سالم و درست تربیت بنماید تا شاهد موفقیت های او در آینده دور و نزدیک باشد.

مشاوره کودک در ورزقان تلفنی

تربیت صحیح فرزندان موضوع قابل توجهی می باشد و اگر والدینی احساس کنند که در تربیت فرزند خود دچار مشکل شده اند و در این زمینه افکار متفاوت از یک دیگر را دارند به گونه ای که هر کدام می خواهند کودک خود را به یک روش دل خواه و مختلف از هم دیگر تربیت کند، به یک مشاور خوب جهت مشورت مراجعه نمایند. یک مشاور می تواند کمک های زیادی را در این راستا به شما بکد و شما باید کمی از عقاید تعصبی و غلط خود بگذرید و پدر و مادری روشن فکر برای کودک خود باشید.

یک الگوی خوب برای کودکان خود باشید

فرزندان در دوران کودکی خود کنجکاو این موضوع هستند که خیلی چیز ها را بیاموزند و بیش تر رفتار های خود را از پدر و مادر خود تقلید می کنند. به گونه ای که شما هر رفتاری را جلوی کودک خود انجام دهید چه ان رفتار خوب باشد چه بد بعدا این رفتار را از کودک خود می بینید و او شما را شگفت زده می کند.

کودکان در این سن توانایی تشخیص خوب و بد را از هم ندارند و هنوز به آن درک کامل و عمیق نرسیده اند و هر رفتاری را که از شما ببند سریعا تقلید نموده و ان رفتار را هر جایی تکرار میکند. شما باید مراقب صحبت ها و رفتار های خود در حضور کودک خود باشید.

کودک و مشاور

اگر شاهد این بودید که رفتاری از کودک شما سر زد که بسیار زننده بود و خود شما نیز تا به حال آن رفتار را انجام نداده بودید سعی کنید با سخن و سیاست لازمه آن رفتار را از سر کودک خود بیندازید و جوری به او تذکر دهید که دیگر آن رفتار را تکرار نکند.

مسلما اگر واکنش تندی نسبت به این قضیه نشان دهید نه تنها کودک پیروی نمی کند بلکه نسبت به این موضوع حساس شده و هر آن دوباره آن رفتار ها را تکرار خواهد کرد چه در جمع و یا مهمانی و چه در خانه. پس مراقب این مورد نیز باشید.

نظارت و تشویق کودکان

همان طور که هر کار بدی از جانب کودک واکنش های شما را در پی دارد باید هر کار خوبی نیز تشویق هایش را در پی داشته باشد. حتما کودکان خود را تشویق به انجام کار های خوب نمایید چرا که این کار در حافظه ی او ثبت شده و می داند که اگر فلان کار خوب را انجام بدهد حتما شادی و خوشحالی شما را در پی خواهد داشت.

گهگاهی نیز می توانید در راستای تشویق او هدیه ای به عنوان جایزه در نظر بگیرید. صرفا نباید هدیه خیلی بزرگ باشد. یک هدیه ی کوچک هم او را به حدی خوشحال می کند که نمی توانید تصور کنید. همچنین سعی کنید که در این زمینه اعتدال را رعایت کنید چرا که ممکن است این کار توقع را ایجاد کند که برای هر کار خوبی هدیه ای را درخواست کند.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد