خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در نکا

مشاوره کودک در نکا

مشاوره کودک در نکا

مشاوره کودک در نکا : کودکی هم مانند دیگر سنین و مراحل رشد انسان است که همه ی انسان ها برای بزرگ شدن از آن عبور می کنند. برای همه ی ما کودکی دارای خاطرات زیادی است و همیشه از کودکی موضوعات زیادی را به یاد می آوریم. کودکی از نظر تربیت و آموزش پذیری نیز قابل اهمیت است.

دوران کودکی

منشا آموزش مهارت های زندگی همه ی آدم ها دوران کودکی است. برای این که از این دوران چیز های خوبی همیشه فرزندانتان به یاد بیاورند نیاز است که شما هم از مواردی  آگاهی کسب کنید. کودکان معمولا در حرف زدن و انجام دادن کار ها از اطرفیان خود الگو برداری می کنند. بیش ترین الگو برداری کودکان از پدر و مادر شان است، هر کاری که آن ها انجام دهند را چه خوب و چه بد تکرار می کنند. در نتیجه شما باید بهترین رفتار ها را از خود نشان دهید برای مثال اگر پدر یا مادر با تلفن همراه زیاد صحبت می کنند یا خود را با گوشی سرگرم می کنند، باید کار خود را ترک کنند تا کودک هم بفهمد که تلفن همراه بیش از حد در خانه ایجاد مشکل می کند و اعضای خانواده را از هم دور می کند.

راهنمای کودک

کودکان همان طور که از اطرافیان خود کارهایشان را تکرار می کنند، همین قدر هم از آن ها یاد می گیرند و در ذهن خود رفتار دیگران را تحلیل می کنند البته تحلیلی به اندازه ذهن خودشان. با توجه به چیزی که گفته شد پس ما باید آگاهانه با آن ها برخورد کنیم . اگر در تربیت و آموزش مشکلی داشتید می توانید با مراجعه به مشاور کودک آن ها را برطرف کنید و یا در کلاس هایی شرکت کرده که مهارت های لازم در تربیت فرزندان را به شما آموزش می دهند.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

43 52 907 909

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد