خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در نمین

مشاوره کودک در نمین

مشاوره کودک در نمین

مشاوره کودک در نمین :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

عدم تحقیق کافی یک مشکل اساسی است، اما این تنها چالشی نیست که باید برای برطرف کردن شکاف بین تحقیق و عمل در روانشناسی خانواده انجام شود. مانع دیگری برای حمل و نقل مداخلات از تحقیق به تنظیم عمل مربوط به این واقعیت است که بسیاری از تحقیقات در روان درمانی برای اختلالات دوران کودکی تحت شرایطی است که در بسیاری از راه های قابل توجه از کسانی که در تنظیمات دنیای واقعی دور اند. این ممکن است به طور قابل توجهی بر نتیجه درمان و قابل تعمیم یافته یافته ها اثر گذارد.

برای مثال، کودکان برای اغلب مطالعات درمانی در مقایسه با افرادی که در محیط های بالینی دیده می شوند، بیشتر بیمارند و تمایل کمتری به بیماری های مزمن و کمتری دارند و اختلال عملکرد کمتری در زمینه های دیگر (مانند شکست علمی، روابط انسانی فقیر) دارند. خانواده های آنها و محیط اطراف نیز تمایل دارند که کمتر تنش زا و ناکارآمد باشند. نتیجه درمان ممکن است به طور قابل ملاحظه ای تحت تأثیر این تفاوت ها، و همچنین از راه دور در مدل ها و روش مداخله اجرا شود.

در نتیجه، یافته های تحقیق درمانی ممکن است به درمان هایی که به روش خاص اجرا می شوند مربوط باشد و نسبت به اثراتی که در عمل بالینی به دست آورده اند، رابطه کمی و یا نامشخص داشته باشد.

مشاوره کودک در نمین تلفنی

اگر چه از بسیاری جهات تشویق می شود، پایه دانش ما محدودیت های خاصی را در آنچه شناخته شده است و می تواند با توجه به درمان و جلوگیری از اختلال در عملکرد جوانان و خانواده انجام شود، نشان می دهد. تحقیق در آینده باید به طور کامل جواب دهد چرا، برای چه کسی و تحت چه شرایطی درمان ها کار می کنند و فرآیندهای کلیدی یا ویژگی های درون کودک یا خانواده را شناسایی می کنند که تغییرات درمانی را بهینه می کنند.

علاوه بر این، باید تلاش های لازم برای شناسایی و حذف موانع ساختاری، زبانی، فرهنگی و مالی برای درمان و بهبود دسترسی به مراقبت های با کیفیت انجام شود. برای دستیابی به این اهداف، مداخلات که اثر بخشی را در شرایط آزمایشگاهی کنترل شده نشان می دهند، باید بر روی جمعیت های بسیار متنوع کودکان و خانواده هایی با نیازهای مختلف، مشکلات و شرایط مشترک که تجارب عملی بالینی فعلی است، مورد آزمایش قرار گیرند.

مشاوره کودک و خانواده

مهم است که مشاور کودک تشخیص دهد که کودکان و خانواده های آنها بسیار ناهمگن هستند، که منعکس کننده فرهنگ ها و باورهای مختلف هستند و به طور مداوم در شرایط تغییر شرایط زندگی قرار دارند. مشکل عدم نیاز و تفاوت های رو به رشد در خدمات دسترسی، کیفیت و نتیجه برای جمعیت های گوناگون قومی و نژادی اهمیت همکاری با خانواده ها را برای تصمیم گیری در مورد مراقبت های خود برجسته می کند.

درمانگرانی که با جوانان و خانواده هایشان کار می کنند، باید به ارزش های مختلف خانواده، هنجارها و نقش هایی که سایر فرهنگ ها ممکن است در نظر گرفته شود، هشدار می دهند و می توانند درک کنند که فرهنگ های دیگر ممکن است انتظارات متفاوت از موفقیت درمان را داشته باشند. خانواده های بیشتری درک نیاز به درمان را در نظر می گیرند، بیشتر احتمال دارد که تغییر مثبت رخ دهد. خانواده ها باید تشویق شوند که به عنوان همکار در خدمت باشند، هم برای فرزندان خود و هم برای سیستم، در طراحی، پیاده سازی و ارزیابی خدمات و حمایت ها.

تاثیر کودک درخانواده

با توجه به تغییرات چشمگیر در ترکیب خانواده در قرن بیست و یکم، نیاز به افزایش برنامه هایی برای رسیدن به همه نوع خانواده ها موثر است. سیستم بهداشت روانی فعلی پیچیده است که دشوار است برای مذاکره و معرفی بسیاری از موانع است که کودک و خانواده را از جستجوی خدمات مورد نیاز خود را جلوگیری می کند. اگر چالش های خانوادگی متنوعی در مورد خدمات درمانی روان با رویکرد غیرمستقیم یا مدل مناسب مراقبت از یک مدل تمام شود، نمی تواند به طور کامل مورد توجه قرار گیرد.

مدلهای درمان باید جامع باشند، یک مجموعه وسیع از خدمات و پشتیبانی را ادغام کنند. آنها نیاز به انطباق با نیازهای رشد و محیط زیست کودکان و خانواده هایشان دارند. افزایش تمرکز بر پیشگیری، شناسایی زودرس و مداخله زودهنگام ممکن است بهترین فرصت را برای به حداکثر رساندن احتمال نتایج مثبت ارائه دهد.

برای متوقف ساختن شکاف بین علم و عمل، نیاز بیشتری به اشتراک دانش، هماهنگی خدمات و همکاری بین خانواده ها، ارائه دهندگان خدمات درمانی و سیستم های مختلف وجود دارد که ممکن است مانع و یا تسهیل توسعه کودک و توانایی کارکرد آن شود. درمانگرها باید توجه خود را از نقص خانواده ها به نقاط قوت خانواده متمرکز کنند و از طریق همکاری، توانمندسازی و انعطاف پذیری خانواده را تقویت می کند.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد